Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Meddig folytatódik még az...

Meddig folytatódik még az élelmiszerek drágulása szerintettek?

Figyelt kérdés

Egyre több cikket lehet már olvasni, hogy az alap élelmiszerek ára drágulni fog vagy már meg is történt.

Pár hete olvastam egy cikket arról. hogy a hús félék.. pl.. csirke, pulyka filének az ára 2500 ft lesz egy kg.



2021. máj. 24. 12:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%

10


Tényeket írsz le de a sok idiota mégis lepontoz.Miert?

2021. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Ők a globalizáció ellenesek, Greta Thunberg nagykövetei, vagy egyszerűen csak szemellenzővel élnek.

Viszont nem látom, hogy felpontoztál volna.

2021. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
30%

12


Nem szoktam pontozgatni de ha már erről van szó adtam neked egy pipát :D

2021. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Köszi :)

Pontozgatni meg szükséges, ha nem szoktál akkor legyél a zölkezes manó. Irgalmatlan idióta a gyakszi pontozásos rendszere és ha nincs százalékod, le tudsz korlátozódni. Azzal lehet ellensúlyozni, ha kamu kérdést írunk ki, mert kérdésért meg pluszpont jár... agyrém. De érdekes módon a társkeresős résznél meg nem lehet pontozni. Ez nekem magas. A modik pedig össze-vissza rakosgatnak kérdéseket, ha jelzek valamit nem rakják át. Tényleg hungarikum az egész.

A fenntartható gazdaság pedig csak és kizárólag a nagytőkések pozícióinak a fenntartását jelenti és a kizsákmányoltak kizsákmányolásának biztosítását, a "csak így tovább"-ot.

2021. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!