Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen szendvics nem büdös ha...

Milyen szendvics nem büdös ha táskában vinném?

Figyelt kérdés

Fura fóbiám van és ez pedig a félelem ha büdös egy szendvics.

Tudom gáz és irracionális de egyszer kétszer belefutottam olyanba, hogy vittem magammal ennivalónak szendvicset azt hiszem suliba vagy bárhova kirándulásra és régen még nem untam meg annyira a szalámit, se a kolbászt így kisebb szeleteket tettem rá de eléggé szagosak lettek és kínosan éreztem magam miatta. Féltem, hogy bebüdösíti az egész termet vagy a buszt. Így azóta mellőzöm a szalámikat vagy kolbászt. De még ha kész szendvicset is vinnék ott is ellenőrzöm, hogy van e benne olyan ami erős szagú lehet mint vannak ezek a háromszög benzinkutas szendvicsek amiket imádok, csak van ebben is olyan mint az a mexikói töltésű talán, tonhalas. Bár a tonhal nem tudom abban mennyire büdi. Magamnak már nem készítek szendvicset csak is veszek, így segítenétek abban, hogy mely fajta szendvicseket vehetek ami tuti biztos nem szagos se kellemetlenül büdös? Ami befér egy kisebb hátizsákba (fjallraven-re mini méretbe főleg, ilyenem van). Meg milyen nasikat vihetek magammal ami tuti nem büdös de tápláló? Már nem csak a szendvicseket szagolom, hogy ne legyen büdös de kb.bármit..magamon is néha érzek ilyen félelmet, hogy nehogy büdös legyek mert régen volt egy kis szivatás emiatt de kiderült az tényleg szivatás volt és nem voltam büdös sőt azóta sosem történt ilyen de emiatt félek ezek miatt. most már ugye dolgozok így más kicsit mint a suli de nem szeretnék ilyen kellemetlenséget.



2021. máj. 24. 19:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
Vegyél olyan dobozt, aminek szilikonos szigetelése van - azon nem jön ki a szag.
2021. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
1.nem ez a megoldás. ha kiveszem akkor is érzem hogy büdös és néha felfordul a gyomrom. meg párszor volt hogy vettem ilyen szagos péksütit amit szerettem csak eléggé fűszerszaga volt és átjárta az osztálytermet és hát ciki volt..
2021. máj. 24. 19:18
 3/33 A kérdező kommentje:

3.nem értem ezzel mit akarsz mondani.

már rég nem sulizok.

légyszi normális válaszokat szeretnék!

2021. máj. 24. 19:28
 4/33 anonim ***** válasza:
98%

2: a probléma a toronyban van nálad...


Más is visz kaját - és valszeg azok sem szagtalanok...

Ne törődj vele!

2021. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
98%
Felismerted, hogy fóbiád van - fordulj pszichológushoz!
2021. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

továbbra is várok választ a kérdésemre.

Milyen szendvics nem büdös ha táskában vinném?

sonkás, tojásos stb?

2021. máj. 24. 19:33
 7/33 anonim ***** válasza:
97%
Ha bajod van a budos szendvicstol, akkor ne vigyel magaddal szendvicset ... vigyel penzt magaddal es vegyel frissen nem budos szendvicset, egy nem budos bufeben :)
2021. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

8.előtte azért venném meg mert akkor utána nem kell külön emiatt idegeskednem hogy nincs kajám meg minden és mégis kényelmesebb..

továbbra is kérdésemre várok választ.

milyen szendvicsek nem büdösek amiket már ti is ettetek és vetteeteK?

2021. máj. 24. 19:35
 9/33 anonim ***** válasza:
97%

Üres vajas kenyér. Annak nincs szaga.


Ne mondd már, 7-es, hogy soha életedben nem ettél főtt tojást... Na az aztán olyan büdös, hogy 10 méterről is érzed...

2021. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
71%

9: és azt honnan tudjuk, hogy _neked_ mi büdös...?????


Normális embernek a kaja nem büdös, hanem ínycsiklandó illata van.

2021. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!