Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a világ legfinomabb...

Melyik a világ legfinomabb pizzafajtája?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 07:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik neked a legjobban ízlik. Másnak meg más.
2021. jún. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Számomra a vékonytésztás négysajtos vagy a tenger gyümölcse. Kb.ezeket utálják a legtöbben. :D
2021. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Ananaszos, tengergyumis, extra sok sajttal, rukkolaval a tetejen! Ezt igy egybe!🤤😁🍕
2021. jún. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

3

Jól hangzik! Rukkolát is szeretem. 2es voltam. :)

2021. jún. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
vékonytészta ananász és olíva bogyó rajta sok sajttal de nem mindig eszem ezt mert ha társaságban vagyok akkor az emberek mindig kérdezgetik, hogy hogy tudok ilyet enni és már fárasztó.
2021. jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább a calzone-t szeretem, gombás-sajtos-spenótos-kukoricás-lilahagymás töltettel. Viszont ez teljesen szubjektív, kinek mi.
2021. jún. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte minden jöhet. Kóstoltam olyan pizzát, ami vastagtésztás és gyömbéres szósz volt rajta meg pulykahús kockák és ananász, nagyon finom volt... Sőt tojásos, húsimádó pizzát is, az is szuper volt. Egy eredeti olasz pizza rajongó biztos megbotránkozna rajta. De szerintem ha finom valami, akkor teljesen mindegy, hogy autentikus-e. Én szeretem a vékony tésztás klasszikus pizzát is, amin csak sajt van meg paradicsom, esetleg szalámi. De a sonkás-kukoricás vagy gyrosos pizzát is, hogyha jól van elkészítve és finomak az alapanyagok. Pont az a jó a pizzában, hogy a végtelenségig lehet variálni és én szeretem a változatosságot.
2021. jún. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Az eredeti. Ha egyszer eljutnál Nápolyba, mindenképp ajánlom a kipróbálását. Sok változat lehet igazán jó, de az eredetit nem tudják leverni.
2021. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Prosciutto
2021. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát... most mondok neked olyat, hogy nekem -szégyen szemre, én vagyok a paraszt, tudom-

a tejfölös alapú pizzák jönnek be a legjobban, amiért egy igazi pizza-fan kb helyszínen tarkón lőne, és elásna... :D


Szóval innentől kezdve... érezheted, hogy rajtad múlik! :D


Tesztelj!

Egyél tényleg kövön sült pizzát!

Egyél fatüzeléses kemencében sült pizzát!

Keress autentikus nápolyi pizzát, vagy New York-i vonalú pizzát, ha fővárosi vagy, ez már nem probléma.

Nem "otthon elkészíthető" kenyérlángos bohóckodásra gondolok, hanem elkötelezett vendéglátó egységekre!


A puding próbája, az evés!

Tapasztald ki, neked mi adja a maxot!

2021. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!