Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyi zöldséget, gyümölcsöt...

Mennyi zöldséget, gyümölcsöt és halat szoktatok fogyasztani havonta?

Figyelt kérdés
Fontos számotokra, hogy ezek közül mindig legyen otthon valamennyi?

2021. jún. 13. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Halat soha nem eszek, gyümölcsöt és zöldséget 1 kezemen meg tudom számolni, hogy évente hányszor
2021. jún. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Zöldséget minden nap szoktam enni, gyümölcsöt majdnem minden nap, halat azt csak néha, átlagosan kb. 2 hetente egyszer.

Igen, nekem fontos, hogy ezekből mindig legyen itthon valamilyen, mert szeretem is őket és az egészséges étkezésre is próbálok figyelni.

2021. jún. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Vegetáriánus lévén halat nem eszem, zöldséget és gyümölcsöt viszont minden nap, az étrendem nagyját ezek teszik ki. Majdnem mindet szeretem, így minden évszakban akad valami szezonális, amit rágcsálhatok.
2021. jún. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Halért nem vagyunk oda, legfeljebb a Balcsin 1x, sütve kovászos uborkával, vagy Lillafüreden egy kis pisztrángot, ha olyan hangulatban vagyunk. Zöldséget-gyümölcsöt sokat, napi szinten.
2021. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Halat semennyit, zöldséget egész nap, minden étkezésre, kivéve néha reggelire, gyümölcsöt olyan naponta 2-3 db valamit (banán, narancs, alma ) vagy 2-3 marék valamit (bogyós gyümölcsök).
2021. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Zöldséget és gyümölcsöt kb napi szinten eszünk, halat kb 2 havonta.
2021. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyümölcs, zöldség minden nap van a tányéron. Hal havonta 2-3 alkalommal, pedig imádjuk azt is. :)
2021. jún. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Gyümölcsöt és zöldséget minden nap. Én is úgy gondolom mint a többiek, hogy elengedhetetlen. Halat általában heti 3-4x.
2021. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

igyekszem zöldséget/gyümölcsöt minden nap fogyasztani, de nem mindig sikerül (nyáron zöldségfogyasztás jobban megy)

Halat havonta 2-3x eszünk, van hogy többször, de csak a tengerit szeretjük

2021. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Zöldséget minden nap. Gyümölcsöt és halat egy héten egyszer.
2021. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!