Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Többszörösen megutaztatott...

Többszörösen megutaztatott (kiengedett-visszahűtött) vajkrém és vega felvágott jó lehet még?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek, mert először vettem ilyen "kamufelvágottat", ez nem vegán, hanem vega, tojást és tejet is tartalmaz, kempingeztünk, de nem fogyott el, és így többször volt utaztatva. Maximum 3 óra volt amíg hűtés nélkül volt (2x), és legalább még 3-szor egy 20 percre (több kempingben jártunk). Én azt gondoltam, ennyitől nem lehet baja, de volt egy grillsajt is, az levet eresztett, kuka lett a sorsa. Egy Philadelphia vajkrém és egy tej-tojásalapú vega felvágott maradt, a philadelphiat el tudom dönteni ha kibontom, de ilyen felvágottat sosem ettem, segítsetek!

Ha sima párizsi vagy felvágott bontatlanul szobahőmérsékletre melegszik többször, de vissza van hűtve, megennétek? (Mindig úgy tettem be a hűtőbe, hogy nem volt kifejezetten meleg, csak szobahőmérsékletű, vagy hideg volt még. )


2021. aug. 9. 19:57
 1/1 A kérdező kommentje:
Nem lehet törölni a kérdést, de hamar megválaszoltam magamnak , kuka lett minden sorsa sajnos (a vajkrem egyértelműen romlott volt, levet is eresztett és iszonyú savanyú volt, a házat tehetett be a 40 fokban :( ) így a felvágott is repült, mert azt romlandóbbnak ítéltem q tojás miatt.
2021. aug. 9. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!