Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan tároljam a jégsalátát,...

Hogyan tároljam a jégsalátát, hogy ne legyen fonnyadt és ne barnuljon meg 2-3 nap után?

Figyelt kérdés

Elég nyomasztó tud lenni amikor 1-2 nap alatt kénytelen vagyok bezabálni fél kiló salátát mert kulonben dobhatom ki..

A válaszokat előre is köszi!:)



2021. aug. 18. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Add a rászorulóknak.
2021. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

"1-2 nap alatt kénytelen vagyok bezabálni fél kiló salátát"


Az 52 kilómmal megeszek egyszerre fél kiló salátát. :D

2021. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Azt vettem észre, hogy tovább eláll nálam a hűtő lentebbi polcain, illetve kifejezetten a zöldségtároló (alsó) rekeszben.

A torzsa részét (ami kicsit meg szokott sárgulni) visszavágom, illetve ne sima műanyag zacskóban tárold, abban hamarabb rohad.

A sütőzacskónak van olyasmi celofános anyaga, mint amibe csomagolják (1-2 nap múltán az eredeti csomagolót is érdemes cserélni).

2021. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Én vízbe szoktam tenni. Egy mélytányér aljára teszek pici vizet, abba állítom bele a salátát, teljesen Friis mindig 😁
2021. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Én soha nem zacskózom. Pont ma egy hete vettem, kicsit fonnyadtak a külső levelek, de ennyi
2021. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

"Elég nyomasztó tud lenni amikor 1-2 nap alatt kénytelen vagyok bezabálni fél kiló salátát "

Nem tudom, mi ebben a nyomasztó, szerintem legfeljebb csak egészséges! Másrészt fél kiló saláta egy ember adagja, nem igazán sok.

2021. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azigeeeeeeeen:DDDDD

Érdemi választ nem tudtok adni, de azon tudtok csámcsogni, hogy mennyi salátát eszek meg hány nap alatt..loool kik vagytok ti?:DDDDDDD

Amúgy arra esetleg nem gondoltatok, hogy a salátát szendvicsbe rakom..vagy esetleg valamilyen salátába rakom amiben nem a jégsaláta dominál?:)

Higyjétek el, rengeteg salátát meg zöldséget eszek de nem szeretem, ha túl sok a jégsaláta egy salátában(nem nyugi nem azt szeretem ha tele van hússal meg dresszinggel..:))

2021. aug. 19. 16:02
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Salataval meg nem probaltam, de en a friss vagott petrezselymet egy pohar vizben tarolom a hutoben, arra lazan rateszek egy nejlonzacsit, igy elall minimum 2 (!!) hetig, tokeletesen friss marad.

Szoval valami hasonlot lehet kiprobalhatnal a salatanal is.

2021. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!