Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért van mostanában egyre...

Miért van mostanában egyre több kenderes cucc?

Figyelt kérdés
Pár hónapja fedeztem fel, hogy egy prímában ahova többször jártam, egyre több kendermagos terméket dobtak ki, korábban nem volt ilyen pedig szemfüles vagyok. Elvétve láttam, hogy volt néhol ilyen keksz kedermagos borításba (cannabis cookies) ami jó drága volt talán 1500 körül és picike, aztán a Rauch MyTeanek is lett ilyen hemp ízű üdítője, amit megkóstoltam de nem ízlett. Érezni lehetett a kender aromát de úgy a zöld tea íze miatt nem volt jó. Néhol láttam valami dobozos vagy energiaitalt vagy sima üdítőt szintén rajta volt a kendernövény. Ma a rossmanban láttam kendermagos arcmaszkot :D. Ilyen trippelős háttérrel is. Igaz ez rossman de érdekes, hogy itt is volt ilyen de tényleg elvétve. Korábban nem volt ilyesmi, honnan jött ez a kenderes buisness? Persze itt nyilván nincs egyikben sem a thc-s cucc ami veszélyes de úgy jópofa hogy ilyesmi van. Bulis. Mások is észrevették ezeket? Főleg príma.

2021. aug. 20. 02:40
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyrészt a hype miatt (figyelemfelkető stb.), másrészt vannak jótékony hatásai. Pl. az ekcémámra is kenderolajos krémet használok. :)
2021. aug. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

A jótékony hatása miatt!

Amiben pedig nincs cbd az csak a reklám miatt mert menő.


A thc hiányát sajnálom azért, kicsit se "veszélyes".

2021. aug. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván felmérték, hogy van rá piaci kereslet, így extraprofit is várható.
2021. aug. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kender gluténmentes, ezért a belőle készült termékek újabb csoportnak eladhatóak.
2021. aug. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ha valaki azt látja, olvassa, hogy "kender", a vadkender jut róla eszébe, nem az ipari kender, így nagyobb eséllyel veszi meg.
2021. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok. Remek példa rá, amit írtál, az arcmaszk, olyan háttérrel, ami méginkább elhiteti a vásárlóval, hogy vadkendert tartalmaz a termék.
2021. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Mán a piacon is csak kendermagos tyúkot tudtam venni. Hová jut ez a világ?!
2021. aug. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most éppen ez a divat. Eddig a szója, meg a lenmag volt, most éppen a kender. Majd pár hónap múlva jön valami új divat, és megint más lesz a termékekben.
2021. aug. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!