Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Krémes túrót mire lehet...

Krémes túrót mire lehet felhasználni, ami nem édes étel?

Figyelt kérdés

Tehát süteményen és vaníliás kremtúron kívül?


Véletlenül vettem a Lidliben, nem is tudtam, hogy létezik ilyen túró. Túrós tészta rettenetes vele, ehetetlen.


Édességet nem eszünk. Mire lehetne még használni? Két dobozzal is sikerült venni belőle szerencsére. 🥴


2021. aug. 24. 19:20
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ebből az állagú túróbol a körözött is rossz lehet, még akkor is, ha kevernek hozzá egy doboz rendes túrót.
2021. aug. 24. 19:23
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, milyen az a krémes túró. Az íze gondolom olyan, mint a sima túróé.

Szalonnakockákat félig megpirítani, lilahagyma karikákat rádobni, együtt dinsztelni, majd rá a sztrapacska és a túró.

2021. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom kérdező: én is ráfaragtam egyszer vele, szerintem förmedvény az a cucc. Mi túrógombócot csináltunk belőle (az nem túl édes, elment). Körözöttnek tényleg rossz ez a fajta.
2021. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
A joghurt allagura gondolsz? Külföldön csak azt lehet kapni....Pogácsát szoktam belőle készíteni, tzatziki szerű salátát, krumplipuret
2021. aug. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
A túrós pogácsa tényleg jó ötlet. Sós, és finom. [link]
2021. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Nem rossz a pogácsa és az összesutott sztrapacska ötlet sem. A túrógombocot nem szeretjük.


Igen, 2-es, ez valami formedveny ez a túrókrem, soha többé nem veszek, most is csak véletlenül történt, nem tudtam, hogy létezik ilyen.

2021. aug. 24. 20:31
 7/18 A kérdező kommentje:

Jaja és a krumplipure is tök jó ötlet.


Köszönöm a receptet. ❤️

2021. aug. 24. 20:32
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a körözött is ízlett belőle. Az íze ugyan az csak kenhetőbb lesz. Nálunk mindig van mert a fiamnak szoktam belőle krémtúrót csinálni.
2021. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, azt olvastam, hogy kremtúronak nagyon finom, de mi azt nem (sem) szeretjük. 🙃
2021. aug. 24. 21:08
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Szendvicskrém?
2021. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!