Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mik ezek a kemény darabok a...

Mik ezek a kemény darabok a párizsiban?

Figyelt kérdés
Kb. 1-2 mm-es kőkemény darabok. Megfigyeltem hogy csak bizonyos márkáknál fordul elő. Pl. Sága tele van velük, Pick-ben viszont soha nem találok. Nagyon idegesítő tud lenni mikor evés közben egy ilyenre ráharapok. Mik ezek?

2021. aug. 28. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Csontok
2021. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Csont/porc darálék.
2021. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
84%
Csont
2021. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
A párizsiban a legkevesebb összetevő a hús, nem véletlenül "olcsó", bele darálják az egyébként eladhatatlan vágóhidi hulladékokat, és ha a pépesítési technológia nem tökéletes, "darabos" marad a termék.
2021. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Csont persze vagy beleesik a kutterba a húsos láda.😁
2021. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
5 jó hülye az orvosod..
2021. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Egy tanárom mesélte hogy dolgozott ilyen helyen. Öntötte a darálóba a húst és kicsúszott a kezéből a műanyag vödör és az is be esett a darálóba, ő pedig hirtelen leblokkolt és nem csinált semmit.


Nem vette észre senki úgyhogy nem is szólt senkinek.


Ott valószínűleg egy pár rúd szaláminak a megengedettnél magasabb volt a műanyag tartalma.. :D

2021. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
7 sztem is hülye. Én pick párizsit szoktam enni, abban sose találtam oda nem illő dolgokat.
2021. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Porcdarabka. Amúgy én még nem találtam ilyet párizsiban. De semmi bajod nem lesz tőle.
2021. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

#9#

Nem párizsi volt, hanem száraz kolbász, amiben egyszer találtam egy kn 2×1centiméreres bőrdarabkát, amit jól felismerhető selymes, fekete-fehér tarka szőr borított.

Édesanyám rosszul is lett, amikor meglátta, vissza vitte a boltba reklamálni, hogy mi ez, ahol elkerték tőle (lényegében oda adta a bizonyitékot)

Szerintem három állatnak lehet olyan szőre.

A fekete-fehér nyúl, de azt miért tennék bele a disznó kolbászba?

A másik két lehetőség a kutya, és a macska, a bőrdarabka szerintem macska lehetett.

Nem gondolom, hogy az üzemben rendszeresen macskát dolgoznak fel, de elég néhány idióta dolgozó, akik fogadásból viccesnek találják az ilyet.


Ismerősöm dolgozott nagyüzemi húsfeldolgozóban, ott is mentek a kívülálló számára meglepő dolgok.

A földre kiborult zsírt vissza lapátolták a tartályba, a párizsi alapanyagba bekerült az üzemi konyháról megmaradt maradék(túrós csusza), amiben alapból sincs sok hús, de 4-5 mázsa massza észrevétlenül elnyel 20-30 kiló túrós csuszát.


Vajon miért van az, hogy akik húsfeldolgozóban dolgoztak, közülük sokan nem esznek felvágottakat?

2021. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!