Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a legfinomabb konzerv...

Melyik a legfinomabb konzerv készétel?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon szerettem a Globus babfőzelék kolbásszal konzervet, amikor még laposabb típusú konzervdobozban volt, de az elmúlt években mintha megváltozott volna az íze negatív irányba.


Vannak más márkák, amik szerintetek jobb minőségű konzerv készételeket gyártanak? Nem feltétlenül babfőzelék konzervre gondolok, hanem bármire.


2021. aug. 30. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én anno a Globustól a sólet hússalt és a Házias ízektől a zöldséges aprópecsenyét szerettem.
2021. aug. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Sóleeet
2021. aug. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Magasan ver mindent az Aldi Primana sóletje füstölt marhahússal és még olcsó is!

[link]

2021. aug. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mansour ***** válasza:
100%
Szerintem is az aldis sólet a legjobb és talán még a babegytál.
2021. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a globus sóletet és a sárgaborsó főzeléket. A lidl sólet is jó.
2021. aug. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Pennyben (időszakosan) kapható Pampol konzervek ízlettek nagyon:


[link]


Levesek és húsgombócok különböző szószban.

2021. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Házias Ízek magyaros bab egytál csípős házikolbásszal a kedvenc nálam régóta.:)

Bár szeretem ettől a márkától a zöldséges aprópecsenyét, bakonyi sertésragu tésztávalt, zöldséges egytál sertéshússalt, borsos tokányt, pulykahús falatok zöldborsóvalt, szegedi csípős gulyást, rakott tésztát. Ebből a márkából mindet megenném de ezek a nagy kedvencek, de a favorite az amit elsőnek mondtam a babegytál.

Más konzerveket még nem ettem de innen nézve majd kipróbálok újakat is, bár nekem a házias ízek a nyerő :D.

2021. szept. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!