Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Be lehet tenni sima hűtőbe...

Be lehet tenni sima hűtőbe olyan gyorsfagyasztott ételt, ami fel lett melegítve sütőben? Aztán újra megmikrózni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 27. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Hát,ez étel függő.Húst biztos,hogy nem melegítenék újra.
2021. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Természetesen lehet, de nem mindegyik lesz kellöen jó ízü újra melegítve. De nema fagyasztás miatt, hanem mert eleve nem jól melegíthetö!
2021. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ah igaz, most egy nagec-cel (nuggets) kipróbáltam, és még hűtőből is nagyon finom, ellenben a mikrózással, az tönkreteszi. A kérdést egyébként azért tettem fel, hogy így nem egészségtelen-e, hiszen a csomagoláson ordít az 'újrafagyasztani tilos' felirat.
2021. szept. 27. 22:35
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
A nuggets, halrudacska és ilyen panírozott cuccok kiolvadás után sütve vannak sütőben. 10-15 percig sül. Onnantól simán elvan 3 napig a hűtőben. Amúgy ami darabos, abból nem kell ám az egészet megcsinálni.. :D
2021. szept. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Nageccel... aztaqva. 🤦‍♀️🤦‍♀️


Gyorsfagyasztott kaja -> megsütöd -> maradék a hűtőbe. Ez így simán működik. Megfelelő elkészítés után ugyanúgy viselkedik, mint bármely főtt kaja, ha maradék fasírtod, sült húsod van, az is a hűtőbe megy, nem?

A visszafagyasztani tilos felirat arra vonatkozik, hogy a fagyott terméket kint felejted a konyhapulton, kiolvad - azt már süsd meg, ne akard a "nyerset" visszavágni a fagyasztóba, mert az viszont se az ételnek, se neked nem tesz jót.

2021. szept. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4. Hat 1 kilós nagecről volt szó, megsutottem ebédre 6 darabot (kicsik), aztán mégse voltam éhes.


5. Ismered ezt a mémet, nem? Meg mindenre ramondhato. Pl. amikor egy fagyasztott-sutott-hutott-mikrozott nagecbe először beleharaptam, első reakcióm ez volt: "Nagec. Ez milyen sokat veszített a minőségéből".

2021. szept. 28. 11:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
NUGGETS
2021. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nugác
2023. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!