Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Munkahelyre milyen szendvicsek...

Munkahelyre milyen szendvicseket csináljak?

Figyelt kérdés

Akik szendvicset szoktak vinni, milyen féléket szoktak csinálni?

Szeretném ha tartalmas lenne de közben finom is.

Zöldségeket nagyon nem szeretnék benne de pl.uborka vagy kis paprika nem árthat de ennél több nem kell.

Viszont nem mindig akarok szokásos alapokat mint vaj, hanem finomabb szendvicskrém. Mert fogtam ki gusztustalan állagú és nem finom krémeket is sajnos.

Még annyi, hogy hogy szoktátok csomagolni őket? Sok embernél látom, hogy ilyen ezüst csomagoló papírba szokták majd azt mibe kéne tenni?

Egy nap hány szendvicset viszket magatokkal?



2021. okt. 18. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Mennyiség szempontjából nem mindegy, hogy irodába 6 órára, vagy szalag mellé 12 órára csomagolsz.

Ami nagyon fel tud dobni egy egy szendvicset, lehet variálni:

-(tormás) majonéz

-különlegesebb sajtok

-téli szalámi

-tonhalkrém

-tojáskrém

-mustár és egy kis rukkola (nem véletlenül borsmustár a magyar neve:)) nagyon jó együtt

-vajat tudod úgy különlegesebbé tenni, hogy kicsit megolvasztod és szórsz bele fűszernövényeket, pl. rozmaringot

-főtt tojás

-füstölt sonka

-füstölt tarjaszeletek

-ha a retrobb vonalat kedveled, mehet bele piros arany és karikázva főtt tojás


Csomagolás szempontjából az alufóliát pazarlónak, környezetszennyezőnek tartom, hacsak nem tudod szelektíven gyűjteni. Neten vannak ilyen szendvicstartók műanyagból, elég sokszor tudod majd használni és elhasználódás után természetesen ezt is érdemes szelektivizálni.

2021. okt. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!

gyári munka de nem szalag. viszont műszakos.

2021. okt. 18. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Vaj helyett/mellé tehetsz kechup-öt, mustárt, majonézt, csípős szószokat, sajt/vajkrémeket neked tetsző fűszerezéssel. Ami ízesítő lehet még a savanyúságok, káposzta, csemege uborka stb. nagyon fel tudja dobni.

Rántott és natúr húsokat is tehetsz bele szeletben. Krémek körözött, töpörtyűkrém, májkrém. Én a jégsalátát is szeretem benne, mert az ropogós marad, és friss érzetet ad.

2021. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
2021. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyári munka műszakosba 8 órás. ha szendvicset viszek 2-3 db. Vaj ,vajkrém, sajtok, szalámi, párizsi uborka, paprika,paradicsom,máj krém ilyesmit szoktam tenni mindig van egy kedvenc ha meg unom akkor váltok
2021. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!