Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a legjobb fagyasztott...

Melyik a legjobb fagyasztott kakaós csiga?

Figyelt kérdés
Mi eddig a Pennyben vettük, az finom volt. Érdemes mást is kipróbálni?

2021. okt. 31. 22:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Kakaóscsigáról volt szó, azt nem írtad, hogy ilyen szarokat akarsz enni. Jujj, és nagyon befostatok?
2021. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Lepontoztak pedig én a pennyst írtam nekünk bevált 😁
2021. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12/

Mi is annál maradunk. Direkt kipróbáltuk a Lidliét, annyian ajánlották. Kidobtam az egész csomagot.

2021. nov. 2. 21:13
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, ne dobj ki más számára teljesen jó ételt többet. Add oda valakinek, vagy csak simán tedd be egy eteles dobozba egy forgalmas helyen.
2021. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Kidobtad? Ha nektek nem ízlett, nehogymár más jól járjon vele? Gratulálok. Átvihetted volna a szomszédnak, vagy kitehetted volna valahova egy tiszta dobozban, ahonnan egy rászoruló ember elvihette volna.

Meg is érdemlitek, hogy összefostátok magatokat!

2021. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

14-15 / úgy látom az összefosás nagyon tetszik neked. Sajnos el kell, hogy keserítselek, mert nem volt ilyen bajunk.

Mellesleg, ha valami rossz, akkor ti tovább szoktátok adni? Ez aztan qrvára humánus cselekedet!

Szívjon vele más is? Sajnálom, hogy nem adtam neked! Remélem, te tényleg fostál volna tőle!

Ez fagyasztott étel, 11 darab van egy zacskóban.Mégis hogy képzeltétek? Süssem is meg ? És adjam oda, hogy nagyon finom?

2021. nov. 2. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!