Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Számodra melyik a legfinomabb...

Számodra melyik a legfinomabb boltban kapható cérnametélt?

Figyelt kérdés
2021. nov. 26. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Gyakorlatilag mindegy csak ne a gyermelyit kelljen megvennem. Egy másik eset, hogy múltkor nem volt otthon spagetti tészta a Spar van hozzám legközelebb. Hát emberek választék 0 csak gyermelyi volt 570ért. Kicsit azért durva, hogy egy csomag tészta majdnem annyiba kerül, mint 0,5kg darált hús.


Én a lidőlben szoktam cérnametéltet venni. Szeretem és 200ból megvan.

2021. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a Gyermelyi ízlik. Próbáltam másfajta tésztát is. A legtöbb szétmállik.
2021. nov. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En is Lidl-ben szoktam tesztat venni. Sokkal olcsobb mint mashol. A durum tesztak is jo aron vannak. Igazabol mindenfele koretet csak ott veszek :D a sparban ketszer annyiban kerul...
2021. nov. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még egy aaa lidlinek. Kuponnal 149ért vettem tésztát és jó minőségű
2021. nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Soós
2021. nov. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is a gyermelyi ízlik, mert az a legvékonyabb.
2021. nov. 27. 06:04
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Fel vannak háborodva a magyar termelők, hogy sokan miért nem veszik meg a cuccaikat. Hát pont ezért! Elad egy csomag tésztát hús áron és erre az a megoldás, hogy akkor kivágnák a lidőlt meg aldit, mert ez nekik nem tetszik. A piacért versenyezni kell, ahol az nyer, aki olcsóbban árul. Mi lenne a természettel, ha pl oroszlánok gazellára vadásznának és egyik elveszi a másik elől? Megöli a másikat? Én még ilyet nem láttam, de a magyar termelők pont így gondolják ezt képletesen. Aki nem erős, és nem tudja fenntartani magát, az a természet forgása alapján kipusztul. Szépen menni kell a magyar kis termelőnek is lázadni, hogy legyen lehetősége pl 150Ftért adni a tej literjét, mert amíg ez nem történik meg, addig minden magyar kis gazdát, nagy gazdát el kell keserítsek, én a lidőlben fogom megvenni a tejet 170-200Ftért. Ugyanígy a gyermelyi tésztát is legfeljebb akkor veszem meg, ha már minden part szakad, és nagyon kell az ebédhez, amit van 1-1,5 órám összerakni.
2021. nov. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Kiegészítve előbbi válaszomat (7) senki ne mondja meg nekem, hogy a külföldi rosszabbat hoz. Én tudok itthon olyan pékségről, ahol penészes tepsiben sütnek mindent és 350-400ért adja el így a kakaós csigát. Kiadja a dolgozónak, hogy vizet napi egyszer engedhet, mert úgy olcsó, és egésznap a sz.ros vízben kell mosogatnia. És ez nem holmi albán pékség, hanem neves pékség a Dunántúlon.
2021. nov. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
En meg a Soóst látom pont vékonyabbnak
2021. nov. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is Gyermelyi tésztát szeretem csak ugye drága, ezért mindig azt veszem ami épp akciós 😁
2021. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!