Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért kerül a bejgli a cukrász...

Miért kerül a bejgli a cukrászdában kB 3000 ft a, ha ugyanolyan, talán még jobb is minőségben a Lidlben illetve az aldiban 3-400 Ft-ért is meg lehet venni?

Figyelt kérdés

#bejgli #Beig Lee
2021. dec. 16. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
A lidlben garantáltan nem ugyanolyan, de föleg nem jobb a minöség, sokkal több a különbözö adalák meg ipari hulladék!
2021. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem ugyanolyan alapanyagból, kevesebb töltelékkel, nincsenek benne extrák, mint mazsola és kandírozott narancshéj, csak 30 deka a cukrászdai 50 helyett, nagyüzemi előállítással, nem kézművesmunka. És lehet, hogy pont a leértékelt bejglin nincs nyereség, de becsábítja a vevőket, akik vesznek mást is.
2021. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
A Lidl-s bejglit csak a különböző adalékok miatt érzed jobbnak, nem véletlenül drágább a cukrászdai.
2021. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
ha olyan jó minőség lenne a lidl-ben akkor rá lehetne irni a nevét a terméknek, nem álneveken kéne árulni. például nincs meg általában az a töltőanyagtartalom ami kellene bele. soha nem ugyanaz ha egy rumra az van írva, hogy tengerész ital vagy egy virslire, hogy juhász rúd. ott már valami nem a szabványnak megfelelő anyagokból vagy nem azzal az eljárással készül. egyébként meg ettem én is aldi-s, lidl-s és auchanos bejgli utánzatot, nem rosszak és az árukat érik.
2021. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
az olcsóban vaj helyett margarin, dió helyett dejó van, és még a többi helyettesítő...
2021. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Lidliben is van olcsóbb és a "DeLuxe", ami drágább, tényleg hozza a cukrászdai minőséget. Nem is sokkal olcsóbb, kg-ja 2000 Ft. Ez a különbség meg simán betudható a nagyüzemi termelésnek és a rengeteg eladott termékszámnak. Minél többet tudsz eladni, annál kisebb hasznot engedhetsz meg magadnak egy-egy darabon, így lejjebb víve az árat, aminek hatására még többet tudsz eladni...

Gondolj bele, a Lidl elad az ünnepig mondjuk egymillió rúd bejglit, a cukrászda meg jó ha ezret.

2021. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát meg vagyok elégedve a Lidl és bejglivel, cukrászdában vettem tavaly, tavalyelőtt borzalmasan száraz széttöredezettet, ment is a kukába, mert nem fogyott el, amióta a Lidlben megjelent a bejgli, minden nap veszek, és mindig ugyanaz a minőség, van, hogy frissen melegen veszem meg, nem száraz, tökéletes benne a töltelék mennyisége, nem esik szét, nem porlad szét. Most pl akcióban lesz 369 ftért, az aldiban meg 299 Ft, bárhogy számolom nem tudom ennyiből kihozni, ha otthonra veszem meg az alapanyagot, és ha én sütöm garantáltan rossz lesz.
2021. dec. 16. 18:55
 8/13 A kérdező kommentje:
Bejgli van rá írva nem bármi más név, bár a csokis és fahéjas ünnepi tekercs fantázianevű pékárú is jó volt de azt már nem kapni.
2021. dec. 16. 18:55
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szeretjük a Lidl bejglijét, mákosat szoktam venni.
2021. dec. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
Persze, meg a konzerv halászlé is pont ugyanolyan, mint az éttermi.
2021. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!