Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szavazzatok, melyik a kedvenc...

Szavazzatok, melyik a kedvenc édességetek? Akár több is.

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy melyiket szeretitek, esetleg többet, van-e sorrend?

Nekem: 1. habkarika, 2. vattacukor, 3. négercsók, 4. törökméz, 5. krumplicukor.

Nagyon nehezen tudtam felállítani a sorrendet, az döntött, hogy melyiket könnyebb enni. De ízre nem tudnék választani. Még étcsokit eszek 1-1 kockát, mert egészséges, de más csokit, édességet nem. Még a mikulás csomagomból is van, tavaszig kitart.



2022. jan. 3. 20:39
A kérdező szavazást indított:
habkarika
vattacukor
négercsók
törökméz
krumplicukor
57 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Habkarikát kb.. 9 éve ettem azt hiszem. Vattacukrot kb 12 évesen utoljára. Négercsókot is... kb középiskolás koromban. Törökméz meg... kitörte az egyik fogam az a kőkemény izé, nem ajánlom senkinek hacsak nem emberfeletti a fogsorotok.
2022. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
A négercsók lenne, csak már nem lehet kapni az eredetit. Amik vannak, azok már nagyon más ízűek, túl édesek, nem is igazi négercsók ízű, csak egy sima édesség.
2022. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1

sajnálom a fogadat. A törökmézet úgy kell enni, hogy előbb lefagyasztani, majd fagyott állapotban apró kockákra vágni és újra lefagyasztani. Aztán elegendő belőle 2-3 kocka a hűtőből és nem lesz semmi probléma.


A krumplicukrot pedig le kell reszelni nagylyukú, erős reszelőn. Egyszerre nem szabad sokat enni, mert hasmenés lesz a vége, tudom miről beszélek.

2022. jan. 3. 21:21
 4/17 A kérdező kommentje:

2#

így van, a mostani már nem a régi, nincs olyan édes íze. Az emléke miatt írtam a harmadiknak.

2022. jan. 3. 21:22
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyre lehet szavazni, de ha lehetne kettőt kiemelni, akkor a habkarikát és a négercsókot mondanám.
2022. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Egyik sem... Vattacukrot néha ettem.De sokkal inkább gofri, kürtöskalács.
2022. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A habkarika ugyanaz, mint a habcsók? Gyerekkoromban cérnát fűztünk át rajta, és felakasztottuk a karácsonyfára. A sorrendem krumplicukor, vattacukor, négercsók, habkarika, törökméz.
2022. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a négercsókot mondanám. Nagyon szerettem régen, de én inkább fordítva emlékszem, régen nem volt olyan édes, és ezért szerettem, puha habos volt, nem volt töményen cukros. Ma már ízesített is van, de nekem túl édes, nem annyira könnyű és puha a habja, mint régen. De ezek közül ezt szeretem a legjobban. Az aldiban kapható vödrös négercsókot pillanatok alatt felfaltuk😄
2022. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül egyik sem, nekem mind a xar, cukor túladadogás kategória.
2022. jan. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

7# igen, uaz a neve


9# igen, valóban cukrosak. Nem vok édességfüggő, de ezeket nem utasítom vissza. Ritkán eszek belőlük, de akkor morzsa sem marad. :)

2022. jan. 4. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!