Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyek azok az élelmiszerek...

Melyek azok az élelmiszerek amit hatósági árasítanál ha rajtad múlna?

Figyelt kérdés
Talán a politikusok már olyan jól élnek, annyira eltávolodtak az átlagember szintjétől, hogy nem is lehet reálisan fogalmuk róla mit igényel egy valóban rászoruló ember. Szerintem nem igazán stimmel amiket a Fidesz választott. Szerintem legyen tápláló egyrészt a hatósági áras élelmiszer másrészt valóban a rászorulók által többnyire vásárolt termékek. Ezzel szerintem nem stimmel a Fidesz listája a 2,8%-os tejjel, cukorral de a húsok sem éppen a fő tételek a rászorulók vásárlási listáján.
2022. jan. 13. 19:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Alapvetően nem rossz az irány, én inkább kiegészíteném a komplett csírkére A tejre, Kenyérre, tojásra, zöldségre.
2022. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem unod? Ugyanazt teszed fel folyamatosan másképp fogalmazva. Tudom, az nem te voltál....
2022. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2. Jól tudod, nem én voltam! De linkeld a többi ugyanilyen kérdéseket ide nyugodtan mert kíváncsian elolvasom a válaszokat amiket azok kaptak.
2022. jan. 13. 19:50
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Alattad a 8. kérdés ugyanez, másképp feltéve. Nem bogarászom ki mindet, sok van.
2022. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Ha már csak 2-3 féle hús, akkor sertéslapocka, csirkecomb és csirkemell az jó.

Pluszban rizs, kenyér, tojás, krumpli, alapvető zöldségfélék (pl. répa, gyökér, paprika, paradicsom, káposzták), gyümölcsből legalább az alma.

Kb. ezeket, vagy ezekből.

2022. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
3. Mindelyik kérdés kérdést úgy kezdi hogy "mennyi ...t használsz, vásárolsz havonta?
2022. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Olyan is van. Az a legrosszabb.....
2022. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
4. Szóval akkor a "folyamatos kérdések másképp fogalmazva" az mindössze egy darab másik kérdés ami ráadásul olyan közel van az enyémhez, hogy nagyon hülyének kell lenni, hogy azt feltételezd azt ugyanaz az ember írta ki. ;)
2022. jan. 13. 20:12
 9/20 A kérdező kommentje:
5. Pontosan ilyesmikre gondolnék én is, szinte teljesen ugyanez lenne a listám!
2022. jan. 13. 20:14
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
Figyelj pajtás. Itt van olyan ember is, aki egymás alá írja ki ugyanazt másképp fogalmazva. De amúgy annyira nem izgat a dolog.
2022. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!