Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nyomom az ágyat, ezért bátyám...

Nyomom az ágyat, ezért bátyám felajánlotta, hogy bevásárol nekem. Megkértem, hogy hozzon fagyasztott zöldborsót. (?) Többi lent.

Figyelt kérdés

Mindent vett, amit felírtam, de zöldborsó helyett mexikói keveréket (borsó, répa, kukorica stb.) mixet hozott helyette. Borsós húst szerettem volna főzni tarhonyával. Ezt elvetettem, mert nem opció, vagy fene tudja, milyen volna. Két gyerekem nemsokára jön haza, muszáj főznöm.


Mit ajánlotok? Főzzem meg a mixet főzeléknek, vagy jó borsós húsnak is?

Melyiket? Mixből csináltatok már főzeléket? Külön pörköltnek nem állnék neki, a borsós hússal együtt egyidőben elkészült volna a tarhonya is.

"Micsinájjak?" Lázas vagyok, nem tudok ott állni sokáig.



2022. jan. 28. 13:19
A kérdező szavazást indított:
jó a borsós hús a mix-szel is
főzzek mást
napoljam el inkább
35 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Rizsed van? Csinálj egy kis párolt rizst, a mixet meg keverd hozzá. Jó lesz köretnek a husihoz.
2022. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én simán belefőzném a húsba, én szeretem mindhárom zöldséget.
2022. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy borsó nélkül megfőzöd amit terveztél.

A mixet meg felhasználod máskor.

2022. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is rizseshúst csinálnék, a vegyes zöldségekkel.
2022. jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Főzeléket azért nem csinálnék belőle, mert ez a rettegett "finomfőzelék" a menzáról, a mit mindenki utált. :-D
2022. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Elvitte a láz az agyamat 3-as. Ráálltam a borsós húsra, ezt próbáltam megoldani, tőletek véleményt olvasni, jó-e a mix-szel is. Pörkölt, tarhonyával eszembe sem jutott.
2022. jan. 28. 13:47
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom hogy sikerült-e már valamit alkotni, de én zöldséges husinak is simán elkészíteném.
2022. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát. A mixet betettem a fagyóba, tarhonya és a pörkölt is fő. Majd legközelebb, ha lesz sima borsó.

Azt szeretik, ez volt a kívánság. Bátyám csak a borsót látta, a többire nem figyelt. Örülök, hogy bevásárolt (hideg kaját, felvágottat, kiflit, zsömlét, a többit elfelejtette), de nem tettem szóvá neki.

Rendesek vagytok. Ritkán írok kérdést, de mindig kapok hasznos tanácsot.

2022. jan. 28. 14:47
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag egy mexikói ragud lesz, amihez mondjuk picit jobban illik egy rizs köret, mint egy tarhonya, de azzal se ördögtől való.

Személy szerint ha választanom kéne inkább enném tarhonyával mint rizzsel, még ha ezzel szembe is megyek a közízlésnek.

Szóval nem bonyolítsd túl.

2022. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a hasznos-jelem.
2022. jan. 28. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!