Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A főtt cékla ugyan olyan...

A főtt cékla ugyan olyan hatásos mint a nyers?

Figyelt kérdés
cékla

2022. febr. 6. 07:04
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Miben? Én például nem bírom a cékla illatát, így ebből a szempontból főtten pont még hatásosabb mint nyersen, hogy engem távol tartson.
2022. febr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
A nyers céklának inkább a levét szokták inni de nyilván több ásvanyi anyag marad benne mint a főttben. A főtt cèklával viszont rost anyagot is viszel be.
2022. febr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Biztos, hogy nem. Rákkal műtött kolléganőmnek javasolta az orvosa, hogy egyen sok nyers céklát.
2022. febr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebben emészthető, különben is elsősorban az anthocián tartalma a fontos, azt pedig a főzés nem károsítja.
2022. febr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy sütve hozza ki belőle a legjobbat az ember. Serpenyőben meg kell kicsit pirítani a csíkokra vágott céklát, aztán rá egy kis méz. Én így ettem nyáron. Rengeteg volt a kertben.
2022. febr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Mi gyakran eszünk párolt céklát. Minden fontos vitamin benne marad így, ezt olvastam. Az íze is sokkal intenzívebb, mint ha főznénk. Nyersen is biztos hasznos, de nem olyan finom😊
2022. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Személy szerint pici sóval pici borssal eszem a párolt céklát, isteni finom.
2022. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!