Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Más is észre vette az Univer...

Más is észre vette az Univer majonéz minőségének romlását?

Figyelt kérdés
Kölönböző boltokban vásároltam az utóbbi 3 évben,de mindegyik annyira ecetes hogy nem tudjuk megenni. Régen egy hetet sem bírt ki egy nagy flakon majonéz,mostmeg senik nem eszi a családban.
2022. febr. 16. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Azóta Globus-ra váltottam, régen az nem ízlett, most pedig finom. :)
2022. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem vettem észre, de te észrevetted, és még azóta is veszed, miért?
2022. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fél évente vásárolok egy kissebb tubussal,de még mindíg nagyon ecetes. Azóta én is a Globus-t veszem.
2022. febr. 16. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Az én ízlelőbimbóimnak az Univer és a Globus is undorító, de végigkóstolhatod a Hellmanns, Winiary, Lomee márkákat, hátha ízlik valamelyik.
2022. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gyerekkorom óta az Univer a kedvencem,ezért nehéz lamondani róla,de ha így marad váltani kell.Köszönöm a tippeket. Ha elfogyott ami a hűtőben van,Hellmanns-t vásárolok legközelebb.
2022. febr. 16. 14:58
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Majonézbe nem kell ecet! Nem vásárlok boltban, hanem kikevere4m otthon.
2022. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a gyerek nagy majonéz felhasználó, én azt tapasztalom, hogy a felbontás után 1-2 hétig nagyon korrekt íze van az Univer majonéznek. Ha már több mint a fele elfogyott, és sok levegő van már a flakonban, de akkor valami miatt nem fogy, akkor a felbontást követő harmadik héttől kezdődően már tényleg van egy kis savanykás stich-je. De frissen, közvetlenül a felbontás után, énszerintem változatlan íze van már vagy 5-8 éve...
2022. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Valentino BROssi ***** válasza:
95%
De az is lehet, hogy csak a te ízlésed tolódott el a túlzottan édes irányba.
2022. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is észrevettem..Épp most gondolkodom rajta,hogy miért volt fura íze,romlott volt-pedig 2napja bontottam ki.Ezek szerint lehet nem volt romlott csak nem olyan a minősége mint régen?
2022. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!