Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szokott enni valaki gulyáskrém...

Szokott enni valaki gulyáskrémet és/vagy fokhagymakrémet úgy mint ahogy egyesek a Piros Aranyat szokták? Vagy ez már túl extrém? :D

Figyelt kérdés
Esetleg valami más szokatlan? Egyes ismerősök nekem már a majonézes/üveges tormát is soknak találják ha valamihez eszem, úgyhogy nyitott vagyok ilyen furcsaságokra.

2021. szept. 9. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Tojásos nokedli ketchuppal

Káposztás tésztát is ketchuppal eszem

És a krumplis tésztát is

2021. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Haha pacsi egyes 😀 enis mindenre ketchupot teszek
2021. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Melegszendvicsre gulyáskrémet szoktam nyomni, kb mint mások ketchupot, csak kicsit kevesebbet. Szintén bizonyos pl kolbászos vagy paprikás szalámis hideg szendvicsekben is szeretem.

Ami a tormát vagy majonézes tormát illeti, azt sonkás, tarjás, tojásos stb szendvicsekhez szoktam használni.

Személy szerint furábbnak találom azt, amikor valaki mindenhez is ketchupot eszik. Bár tudom, hogy az az elfogadottabb.

2021. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Zsíros kenyér+ gulyáskrém.
2021. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
A férjem is tesz gulyáskrémet meg fokhagymakrémet a szendvicsekre. Meg néha vastagon mustárt tesz a tetejére. Számomra az is fura, mikor a májkrémes kenyérre felvágottat és sajtot tesz, és még valami krémet a fentiek közül.
2021. szept. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Főtt tésztára gulyáskrém. Isteni finom.
2021. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
En szeretem a finom dolgokat es nem eszem kenyszermoslekot :)))
2021. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
A paradicsomos alapú pizzát majonézbe mártogatom, a tejfölös alapúakat ketchupba. Talán ez a "legfurább" nálam.
2021. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Gulyáskrémes tésztára forró vizet öntesz, és kész is a gulyásleves:)
2021. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
csípős gulyáskrémet-UNIVER-néha elszopogatom míg melegedik a kaja, de amit legutobb vettem, mintha sósabb lenne mint eddig volt!
2021. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!