Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Sok dobozos tejet halmoztam...

Sok dobozos tejet halmoztam fel a pincében melynek sajnos csupa penész a fala. más hely nincs.. Mivel egyhamar nem kerülnek felhasználásra ezért pl. jövő ilyenkorig szétrohaszthatja, kikezdheti a penész a tejdobozokat?

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Persze,hogy ki. Plusz a tejnek max 3hó a szavideje. Miért vettél ennyi tejet?
2022. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek pockolod a tejet? A tehén nincs a veszélyeztetett fajok listáján. Ha nedves a pince, márpedig ha penészes a fal, akkor nyilván az, penészesek lesznek idővel a dobozok is.
2022. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jövő ilyenkor? Egy UHT tejnek sincs nagyon 8 hónapnál távolabbi lejárata, de az is csak elméletben, mert mire az polcra kerül, bőven eltelik abból 2.
2022. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi UHT tejet veszünk régóta, kb. fél év szokott hátralenni a szav. idejéből vásárláskor. Én se értem a "jövő ilyenkor" részt.
2022. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Háborúra készülsz, vagy minek halmoztál fel ennyi tejet?
2022. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Penészes pincében eleve semmilyen élelmiszert nem tárolunk, romlandót főleg nem. Ha ennyire be vagy szarva, inkább tejport raktározz, extra szorosan záródó dobozokba pakolva.
2022. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"egyhamar nem kerülnek felhasználásra"

Mi a túrónak halmoz fel valaki olyat, amit nem használ, nem szeret, nem fogyaszt?!?

2022. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!