Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet olyan bort kapni,...

Hol lehet olyan bort kapni, ami egészséges?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy olyan szőlőből készült, ami nem kapott semmilyen növényvédő szert és műtrágyát sem. Az összes bortól rosszul leszek. Vettem már bio bort, de az baromi drága, háromszor annyi mint a hagyományos.
2022. márc. 18. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztosan nem a mütrágyától leszel rosszul és egy rendes borban nem szabadna annyi növényvédö szer maradványnak lennie, amit megérezhetnél.


Milyen tüneteid voltak a rosszullétek alatt?


Mennyi pénzt szánnál egy palackra?

2022. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A bor nem a te italod, ha rosszul leszel tőle.
2022. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Eddig semmi bajom nem volt a bortól, imádtam. Nem vagyok alkoholista, hétvégi ebédekhez ittam. Kb. egy éve kipirosodik az arcom és égő ekcéma lesz rajta, fél cm-es folt, ami nagyon fáj és kenegetem bephanten-nel, elmúlik 1-2 nap múlva. Nagyon nehezen jöttem rá, amire kiderítettem.


Jó lenne 1000 Ft-ért kapni a Villányi borokat szeretem, Csányi. De kipróbáltam a Bock 3000Ft-os borait, azoktól még rosszabbul lettem, pedig azt hittem az minőség.

2022. márc. 18. 16:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Félő, hogy az alkoholra lettél allergiás. Ha vodkát iszol, attól nem lesznek tüneteid?
2022. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, pálesz, vodka, rum, stb. minden jöhet. A sörtől viszont még jobban is érzem magam. Pedig utálom, mert keserű. De ha más nincs.
2022. márc. 18. 21:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagy megihattam életem boradagját?
2022. márc. 18. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig a bio bor lesz a megoldás. Drága az előállítás, ha nincs permetezve, meg kell fizetni.
2022. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!