Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a különbség a piros pöttyös...

Mi a különbség a piros pöttyös túrórúdi és a Sissy túró rúdi között?

Figyelt kérdés
Ugyanaz a gyártó, ugyanaz a küllem, belül túró kívül csoki. Lehet csak a gyártás folyamán kicserélik a csomagolást és + pénzért adják ugyan azt a csokit?

2022. ápr. 24. 11:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
Ja, látom, mert te helyesen írtad, 2-esnek akartam, helyette hármast írtam véletlenül, ez ám a nagy besülés. 🤣
2022. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
Mégsem is egyben. Csak hogy 3-as se higgye magát Grécsi tanár úrnak.
2022. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
11. Szerinted miért nincs igazam?
2022. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
97%

Szokás szerint elképesztően alacsony a színvonal a válaszolók között, gratulálok.


Bedobnám azért, hogy talán nem olyan hatalmas meglepetés az, hogy ha 2 terméket ugyanaz a gyártó készít az nem jelenti azt, hogy a két termék ugyanaz, vagy ugyanolyan minőségű.

Ha Te nem érzed rosszabbnak a Sissy túrórudit a Pöttyösnél, akkor vedd az olcsóbbat feleannyiért, egyértelműen jól jársz.

2022. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem ért a témához, az másba nem tud belekötni, csak a helyesírásba, így képzeli magát olyan lángésznek. Csak tudnám miért fáradt, ritka gáz viselkedés
2022. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%

Eszembe sem jutott vitatkozni parizel-gourmand (sic!) vizsgás túrórudiszakértőkkel, a saját területükön konfrontálódni, hisz ez valami kivételes képesség. Ezért próbáltam segíteni abban, amihez ők nem értenek, jelen esetben ez a magyar nyelv.

Azért mindig meglepődök, mekkora egóval találja magát szemben az ember, amikor a másik rájön, hogy nem egy polihisztor. 🤣

2022. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

“ Szerinted miért nincs igazam?”


Miben? Hol írtam, hogy nincs igazad?

2022. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
17. Azt írtad hogy a kettesnek szántad a kritikát, aki én volnék. De amúgy én még tényleg nem vettem észre más márkájú de azonos ízű túró rúdikon jelentős ízbéli különbséget.
2022. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

18

Ja értem. Bocsánat, az elírásra gondoltam. Az hogy ki mennyire érzi az eltérést, nagyon sok mindenen múlik.

1 Pl. azon, hogy mennyire vagy rajongója a terméknek vagy íznek. Pl. nekem is van ami mindegy. De pl. colából a pepsi meg a coca ég és föld, nekem még az üveges is finomabb mint müanyagflakonos. Van akinek meg a tecogazdaságost sem érzi rosszabbnak. Ugyanez a twix utánzattal, az oreónál viszont nekem tökmind1.


2 mindenkinek más az ízérzékelése. Van aki pl. alig érez szagokat, pedig az is jelentős szerepet játszik benne.


Én azért bízok benne, hogy ami olcsóbb, az azért olcsóbb, mert valamin spórolnak, és nem azért, mert ekkora c...-ok.


Konkrétan a pöttyös bevonata nekem vastagabbak tűnik mint a többi, bár a sissyre már nem emlékszem, olyan rég ettem.

2022. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
A Sissyt nem tudom, de az aldis és a lidl-ös túró rudi is tejalvadékból van, nem pedig túróból.
2022. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!