Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a különbség a piros pöttyös...

Mi a különbség a piros pöttyös túrórúdi és a Sissy túró rúdi között?

Figyelt kérdés
Ugyanaz a gyártó, ugyanaz a küllem, belül túró kívül csoki. Lehet csak a gyártás folyamán kicserélik a csomagolást és + pénzért adják ugyan azt a csokit?

2022. ápr. 24. 11:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
93%

19. "Én azért bízok benne, hogy ami olcsóbb, az azért olcsóbb, mert valamin spórolnak, és nem azért, mert ekkora c...-ok."


Igen, rendszerint a márkanéven spórolnak, ezért is olcsóbb.

2022. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
83%

21 ezt mondják mindig a polcvángen csoportos autókkal is, pedig azért van különbség a skoda vw és audi közt.


Más kérdés, hogy már mindenhol ganékodnak, pl a boci csokit a 80-as években szerettem legalább annyira mint a milkát. Ma meg tele kell tenni aromával, hogy ehető legyen.


A rudikkal is ez van, emlékszem kb. 85-ben alsósként az egyik padon otthagytak egyet amiről leszopogatták a csokit. Véletlenül megfogtam, amikor rájöttem mi az, eldobtam, majdnem kitört az ablak. Az még túró volt. Ma meg valami lötty van benne. De szerintem az olcsókban löttyebb.

2022. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos már a drágább rudikban sincsen feltétlenül minőségibb alapanyag.
2022. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!