Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet mostanában olyan kókuszt...

Lehet mostanában olyan kókusztejszínt kapni, aminek nincs borzalmas kókuszíze? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés
Nem főzéshez kellene, "habtejszínre" gondolok, olyasmi mint a Cocomas volt, csak azt már régóta nem lehet kapni :(

2022. máj. 16. 22:07
 1/5 qkker1 ***** válasza:
79%
Kókusznak milyen íze legyen, ha nem kókusz?
2022. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de szerintem a kókusz íze alapvetően nem kéne h rossz legyen. Ezeknek a mostani kókusztejszíneknek mint pl a Kara, viszont iszonyat ízük van, nem hinném h valaki is ezt szeretné... Azért írtam a Cocomast, mert annak nem volt ilyen íze, na ahhoz hasonló ízűt keresek!
2022. máj. 16. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Aldis konzerves kókusztejet próbáltad már? Valójában nagyon sűrű tejszín van benne, különben szobahő alatt teljesen kemény, mint a zsír.


[link]


Én ezt imádom, a legolcsóbb a piacon, kiváló minőségű. Fel lehet verni habbá, rendszeresen csinálok belőle csokis kókuszhabtortát.

2022. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem ismertem ezt a terméket, meg fogom nézni!
2022. máj. 17. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is rendszeresen az Aldiban veszem, a magasabb zsírtartalmút, nagyon sűrű, jó minőségű.
2022. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!