Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mondanátok szendvics ötleteket...

Mondanátok szendvics ötleteket munkába?

Figyelt kérdés
Mindenféle lehet, laktató legyen és egyszerű elkészítésű.

2022. máj. 31. 22:20
 1/6 anonim válasza:
84%

Vajkrem, sonka, trappista sajt + erős paprika karikák. Nálunk nagy kedvenc:)


Főtt tojásos szendvics :ugyanezekkel mint amit fent írtam.


Rántott csirkemelles szendvics.

:zsemle, husi, Majonéz, Jegsalata 🤗

2022. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Körülbelül végtelen kombináció lehetséges.:) Játszhatsz a pékáruval hogy zsemlével, vagy veknivel, stanglival, kenyérrel...szezámos, búzacsírás, sajtos...stb.

Millió féle felvágott van. Én mondjuk a sonkákat, meg a California és egyéb szalámikat szeretem, de a rántott, párolt, sült hústól elkezdve bármit pakolhatsz bele.

Sokszínűvé lehet még tenni a különböző krémekkel: körözött, padlizsánkrém, sajtkrém, avokádókrém, pesto.

Különböző zöldségek és szószok is kerüljenek bele amilyeneket szeretsz.:)

2022. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lesz laktató ha sok benne a rost és ha van benne fehérje, zsír és szénhidrátforrás is

Pékáru legyen teljes kiorlesu vagy purpur: stangli, zsemle kifli, kenyérszeletek, bagett, cipó stb

Krém: sjatkrém, humusz, babkrém, lencsekrém, vajkrém, cottage cheese, kecskesajtkrem, zoldborsokrem stb

Feherjeforras: sult hus, sonka, szalami, fott tojas, sult tofu

Extra: olajos magok, sajtszeletek

Zoldseg bele vagy melle dobozban: uborka, paprika, paradicsom, retek, bebispenot stb

2022. jún. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rántottát is lehet zsemlébe rakni. Rá kis paradicsom vagy más zöldségféle.
2022. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tortilla lapból feltekert szendvicset. Bármi mehet bele, jó sok zöldséggel...
2022. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt a fényes tetejű puffancsot imádom. Van ilyen mini serpenyőm, amiben olyan lesz a tojás, mint egy tojáspogácsa, se nem lapos tükörtojás, de nem is rántotta. A zsemle aljára ketchup, lollo saláta, tojás, paradicsom (ha egyedül leszek az irodában lilahagyma). Sokan hülyét kapnak a szendvicsben a paradicsomtól, de én pont úgy szeretem ha a zsemle tetejét megfogja a leve.


Ha van maradék rántott hús, akkor az is brutális. Sok salátával (a lollo a kedvencem, de ha látok friss, ropogós jégsalátát, azt is szokam venni), hegyes erős paprikával. A zsemle alját mustárral kenem meg, a tetejét koktélszósszal.


Aztán a nagy kedvencem még a natúr vajkrém-paradicsom-só kombó, meg a natúr vajkrém és mindenféle csíra (mungóbab és retek).


Sajnos a felvágottakat annyira nem szeretem, ezért inkább ilyen kencéket csinálok és azt teszek bele meg mindenféle zöldséggel jól megtömöm. Szoktak is irigykedni a kollégáim, pedig a jó minőségű felvágottak árát így igazából meg is spórolom.

2022. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!