Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit jelent a konyhafőnökben a...

Mit jelent a konyhafőnökben a ropogós?

Figyelt kérdés
Állandóan ilyen meg olyan ropogósokat tálalnak. Az annyit jelent egyszerűen, hogy ropog, vagy valami speciális étel/technika neve?

2022. jún. 10. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ez csak annyit jelent hogy ropog amikor eszed.
2022. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Ropog. Pl egy sajtropogós úgy készül hogy halmokat tesznek tepsire es megsüfik amig meg nem pirul. Az ha kihul, ropog. Ceklaropogos is igy keszul, megfozik, puresitik, aztan tepsin száradásig sutik
2022. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Amikor eszed vagy a ropogos vagy a fogad ropogo hangokat ad ki:-)
2022. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

Nem nézek ilyen műsorokat, hallottam a nevét, hogy létezik ilyen, de én ezeken csak felidegesíteném magam 3 másodperc alatt, mert ez a szakmának a megcsúfolása.

Úgyhogy konkrétan hogy ott mire használják ezt a jelzőt nem tudom, de a valóságban ez még csak véletlenül se azt jelenti, hogy ropog!

Pont fordítva, ez egy ételcsoport!

(ropogósok, felfújtak, csőben sültek, stb...)


Úgyhogy:

"ez csak annyit jelent hogy ropog"

"sajtropogós úgy készül hogy halmokat tesznek tepsire...

Ceklaropogos is igy keszul,

Amikor eszed vagy a ropogos"


ha egy étteremben az étlapról valamilyen ropogóst választasz, és az kimerül ennyiben, mint a fentebbi válaszokból idéztem, nyugodtan kihívhatod a roppant kreatív séfet, és a fejére boríthatod a hülyeségét.


Ezért nem nézek ilyen műsorokat, az összes nyomorult szakbarbár csak egy jó alapos verést érdemelne.

2022. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!