Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet magyarországon papayát...

Lehet magyarországon papayát kapni? Ha igen, hol és milyen áron?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 08:18
1 2
 1/11 Laylah ***** válasza:
47%
Konzervben láttam csak eddig, az is leginkább trópusi mix volt.
2022. jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen van, auchanban, tescoban, néha lidlben is látni, meg kisebb zöldségesekben is van. Általában aranyáron, 1000ft/db.
2022. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Aszalva tudtam venni az Aldiban.
2022. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer tudtam venni utcai zöldégesnél, ahol egyébként nagyon ritkán lehet kapni. Lehet sejteni, hogy miért ritka. Mert gyorsan romlik, messziről hozzák, és viszonylag drága, és kevésbé ismert még mindig magyarországon.Bár nekem olcsón sikerült beszereznem, mert már túlérett volt.
2022. jún. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szokott lenni lidlben időnként
2022. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lidl-ben időszakosan van. Egyszer láttam már auchanban
2022. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Intersparban is szokott lenni, nem tudom mennyibe kerül.
2022. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok helyen láttam, de általában kis nyomorult gyümölcsök és nem is finom. Régebben a kínai piacon egy vietnami zöldségestől vettem párszor, nagyon szép, nagy, érett papayát. Tudom nem tartozik a kérdéshez, de Ausztriában rendszeresen szoktak lenni szépek, egyszer vettem, az is finom volt.
2022. jún. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is nagy elánnal vettem külföldön, érett is volt, de nekem nem ízlik. Olyan mint a mosogatószer!
2022. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Én tegnap vettem papayát utcai zöldégesnél 30 dekásakat 200 ft/db-os áron. De csak nagyon ritkán lehet náluk kapni. Vettem is 5 db-ot rögtön. Ízre nem túl jó, nem túl jó, édes, lédús, kicsit a sárgadinnyére emlékeztet, csak kevésbé aromás és savas. Elég semleges íze van. Legalábbis amit én vettem . Nem bántam meg ennyi pénzért. Passiógyümölcs 3db-os csomag is 200 ft volt. Az nagyon aromás savanykás, teli maggal, és kevésbé édes. Együtt nagyon jó turmix pépet tudtam csinálni belőlük. Jól kiegészítették egymást.
nov. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!