Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Elhatároztam, hogy minden...

Elhatároztam, hogy minden este megeszek egy gerezd fokhagymát, mert nagyon egészséges. Viszont ezt akkor sem szeretném kihagyni, ha valami esemény van utána, van rá valami megoldás hogy ne legyen utána büdös a szám?

Figyelt kérdés
Pl megiszok 3-5 deci vizet, utána alaposan fogat mosok és szájvízzel is öblögetek legalább 1 percen át.

2022. aug. 7. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
az a baj ki is izzadod, amúgy nyersen nagyon brutál.. lehet fokhagymakrémet kéne csinálni, sütőbe berakod egybe a fokhagyma fejet majd kinyomkodod a mesült pépet
2022. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Semmiféle hatása nem kész, feleslegesen töröd magad, az, hogy egészséges ugyanolyan bullshit, mint az összes többi urban legend
2022. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Brutálnak nem érzem brutálnak, mert nagyon dúrva csípőspaprikákat szoktam enni, amikhez képest szó szerint nem is érzem a fokhagyma csípősségét. Ez viszont igaz hogy ki is izzadom, de azzal nem tudok egyet érteni hogy ne lenne egészséges. Akkor ennyi erővel semmi sem az, minden csak mendemonda.
2022. aug. 7. 22:00
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Nem csak a szád, hanem egy bizonyos mennyiség után már a bõröd illatán is érezni.


És mielõtt ezt sértésnek veszed, ez saját tapasztalat, mert imádom a fokhagymát, nyersen piritósra dörzsölve, sütve és kenyérre kenve, savanyúságnak eltéve, kenyérbe sütve…


Azt, hogy mennyire egészséges, nem tom. Az tutifix, hogy a szúnyog nem szeret majd annyira de kb ennyi.

2022. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

“ Akkor ennyi erővel semmi sem az, minden csak mendemonda.”


Te dolgod, tégy akit akarsz, mint élelmiszerminőségi mérnök mondom ezt neked, hogy semmi pozitív hatása nem lesz a nyavadt fokhagymának, de szenvedj csak vele.


Mellesleg attól, hogy valami nem igaz még nem következik belőle, hogy más sem az. Milyen béna logika ez?

2022. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Volt egy bácsi ismerősöm aki egyben nyelte le, mint egy kapszulát - esetleg kisebb darabokra vágva megpróbálhatod
2022. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj magát a fokhagymát enned. Rakj el savanyúságot, mondjuk uborkát. És rakj közé fokhagymát is. Ugyanúgy kioldódik belőle minden vitamin
2022. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
A víz nem segít, de a tej és az alma igen. Ehhez rögtön a fokhagyma után kell. Ez a két dolog meggátolja a gyomorból azoknak a toxinoknak a felszívódását, amik utána a véráramba kerülve a fokhagyma szagot árasztják az emberből
2022. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kávébabot rágcsálj utána, az elég jól kivonja a szájüregből a fokhagyma illóolaját.
2022. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Ha spenótba kevered, nem lehet érezni a szagát a szádon. Én is úgy szoktam.
2022. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!