Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Elhatároztam, hogy minden...

Elhatároztam, hogy minden este megeszek egy gerezd fokhagymát, mert nagyon egészséges. Viszont ezt akkor sem szeretném kihagyni, ha valami esemény van utána, van rá valami megoldás hogy ne legyen utána büdös a szám?

Figyelt kérdés
Pl megiszok 3-5 deci vizet, utána alaposan fogat mosok és szájvízzel is öblögetek legalább 1 percen át.

2022. aug. 7. 21:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg alapban nem értem, hogy miért kell az esemény előtt megenni, miért nem lehet utána? Ezt nem kell percre pontosan benyelni, nem inzulin.
2022. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11

Jó ebben igazad van igen, vicces is ahogy feltettem a kérdést ilyen formában :D de ettől függetlenül köszönöm a válaszokat, mert még hasznosak lesznek.

2022. aug. 8. 13:21
 13/15 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme csak büdös leszel. Annyira nem egészséges hogy megérje ezt a cirkuszt. A gyomrod is megsínyli hosszútávon. Inkább tegyél ételekbe fokhagymát nem lesz kevesbé egészséges és bűzleni sem fogsz meg a hasad sem fájful meg.
2022. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, ha simán akarod enni, kimarja a nyálkahártyát, úgyhogy valamivel keverni kell, én joghurttal ettem két gerezdet felaprítva, siman le tudtam nyelni es nem mart.
2022. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az ókorban petrezselymet rágcsáltak utána. Nem tudom mennyire hatásos
2022. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!