Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A gyermelyi durumtészta...

A gyermelyi durumtészta mennyire hízlal?

Figyelt kérdés
2022. aug. 10. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha napi 2 kilót megeszel belõle akkor nagyon. Egyébként észrevetted hogy nincs értelme a kérdésednek?
2022. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyik étel sem hizlal. Viszont a tésztaételek finomak, legalábbis nekem nem esik nehezemre egy nagy tálnyi sajtostésztát megenni, és az úgy már nyilván sok kalória, viszont amúgy a tészta sem hizlal jobban, mint a többi étel.
2022. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyedül az hizlal, ha kalóriatöbbletben vagy.
2022. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Elképesztően hizlal, ráadásul rövid "i"-vel. Fogyókúrával sokat fogytam, de ha ettem tésztásat, elképesztően gyorsan jöttek vissza a kilók. Ugyanolyan rossz, mint a kenyér.
2022. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mértékkel lehet enni. Ha pl 160 centis 60 kilos no vagy akkor egy adagra megehetsz 60 gramm szaraztesztat (kifove) + szosszal
2022. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valamilyen kalóriakalkulátorral kövesd a napi beviteled (kalória számlálás). Ennek nincs érdemi alternatívája.


Amíg a korodnak, nemednek, magasságodnak stb. megfelelő kereten belül vagy addig SEMMI sem hizlal (pl. egy Big Mac sem).


Amikor ezen felül vagy akkor pedig MINDEN (a saláta is) hizlal.


Alapvetően a tested egy "gép", ugyanolyan mint egy kazán vagy egy autó.

Bemegy az üzemanyag és elhasználódik, ami marad energia az raktározódik el zsírként (tartaléknak éhínség idejére).


--


Természetesen ez nem jelenti azt, hogy más tényező ne lenne egészségi szempontból. Vitaminok, cukor, rostok, fehérje, zsírsavak, koleszterin stb.

Most pusztán a fogyás/hízás az amiről írtam.

Tehát nyugi, nem a mindennapos Big Mac evést propagálom :)

2022. aug. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!