Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen étel, élelmiszer fúj...

Milyen étel, élelmiszer fúj fel titeket? Ilyenkor kerülitek a fogyasztását, vagy nem érdekel?

Figyelt kérdés

Főleg olyanra gondolok, ami nem általános mint a hüvelyesek: bab lencse, vagy pl. a cseresznye amire mondják még.

Hanem inkább csak rátok jellemző, hogy így reagál a gyomrotok beletek rá?



2022. aug. 29. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor puffadok fel ha sok dinnyét eszek.
2022. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Alapból van egy emésztőszervi betegségem, szóval jóbal több minden megárt, mint másnak.

Minden, ami szénsavas - nem gond, könnyen elkerülöm. Egyedül a sört sajnálom, nyáron jól tudott esni, de annyira azért nem hiányzik.

Tejtermékek, kivéve sajtok. Tejfölt is ehetek kis mennyiségben, a többit kerülöm.

Minden, ami bő olajban sült - néha megengedem magamnak, de legtöbbször elkerülöm.

Éhgyomorra kávé ill. majdnem minden gyümölcs, erre csak oda kell figyelnem, hogy előtte egyek valamit. De az is felpuffaszt, ha túl sokat eszem, ha túl keveset, ha túl sok idő telik el 2 étkezés között, ha túl kevés.. meg v vagyok ezzel áldva, de megtanultam vele élni és viszonylag könnyen kezelem. :D

2022. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért a főtt tojástól mindig felpuffadok. Rántotta, tükörtojás formában semmi bajom nincs tőle, csak ha főzve van.

Fura.

2022. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!