Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kakaózástól lehet bajom?...

Kakaózástól lehet bajom? Kissé kezd velem elszaladni a ló...

Figyelt kérdés

Mostanába eléggé rákaptama kakaózásra, ezt úgy kell érteni, hogy a reggeli evégett kitolódott tízóraira, és kb minen reggelemet úgy fél liter tejjel készült instant kakaóporral kezdem, ami néha fel van "javítva" holland kakaóporral, meg vaniliás kapuccinóporral is, de van hogy 2-3 tojássárggája (bio) vagy fél deci tejszín is kerül bele. Egyszerre minden viszont sosem a felsoroltak közül, csak vagy ez vagy az.


Szerintetek lehet ebből problémám?



Régebben gyógyteákkal indítottam a napot, de esküszöm ettől sokkal jobb a közérzetem is meg minden, mint aki visszafiatalodik úgy érzem magam!


40 évet töltöm hamarosan férfiként, és hetente olyan négy liter tejet iszok meg ilyen formában kicsivel több mint fél kiló "kakaóporral" (felsoroltak keveréke).


Még annyit ehhez, hogy délutánonként csavart citromból készült limonádét szoktam inni olyan liternyit, de cukor nem kerül bele, csak egy löttyintésnyi bodzaszörp (fele édesítős) legalább.


A többi víz.



2022. okt. 7. 11:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

Ahogy leirod, ugy soknak erzem.

Nekem kb. 3 dl tejbe megy 2 tk Nesquik. En is rengeteg kakaot iszom, de a fel kg kakaopor az eros tulzasnak hangzik 4 liter tejbe.

2022. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%

Lehet. Pl egy csodás reflux betegség, mimaródott nyelőcső

Inkább reggelizz normálisan

2022. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%
A sok kakaó megterheli a májadat.
2022. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!