Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi az ami irreálisan megdrágul...

Mi az ami irreálisan megdrágult az elmúlt hónapokban? Számodra jobban mint a többi árú, vagy mint amit érne. Mi az ami esetleg kevésbé vagy elfogadható mértékben drágult a magas inflációhoz képest?

Figyelt kérdés

2022. okt. 19. 12:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Tejföl, sajt.

Régen mindig volt itthon legalább 2 nagy tejföl, és trappista, gouda, brie sajt. Most csak akkor, ha főzéshez kell. Szendvicsbe nem rakunk már sajtot. :(

2022. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Már válaszoltam, de nehogymár egy adag túrógombóc 6 ezer. Ne essünk át a ló túlsó oldalára se. Átrendeztem a pondozást, akik emiatt pirosba mentek át, most már nem pirosak, mert igazuk van.

21-nek is igaza van. Nem lehet sajtot kapni irreális magas összeg nélkül.

Amin hülyét kaptam, az 10 deka közép-felső kategóriás parizer 400-ért. Nem kell egyik üzletből a másikba menni, mindenhol ennyi, ha nem akarsz szemetet enni.

2022. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!