Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A csicsóka másnak is felfúvódá...

A csicsóka másnak is felfúvódást okoz?

Figyelt kérdés
Van valami trükk amivel ezt ellehetne kerülni?
2022. nov. 18. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, ezért nem olyan népszerű. Brutálisakat fingok tőle, konkrétan olyan szélgörcseim vannak hogy már fáj. Csak akkor eszem ha meg akarom szívatni a kollégákat az irodában.
2022. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fing, az még a veszélytelenebb kimenetel. Nálam kb.4-6 órával a fogyasztás után iszonyú hasmenést idézett elő.
2022. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nálam is is.


Így a balesetek elkerülése érdekében még fingani is a wc-re járok..

2022. nov. 18. 22:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül nem olyan népszerű... Még az a jobbik eset, ha kijön a levegő. Nekem csak felpuffadt a hasam, és két napig fájdalmasan feszített, azt hittem kipukkadok.
2022. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha főzök belőle krémlevest, nagyon szeretjük,viszont az tuti hogy utána a lebeg a takaró fölöttünk.
2022. nov. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Először keveset kell enni párszor, akinek 4.-5.alkalomnál és utána problémát okoz, annak nagyon elvannak szaporodva a rossz bélbaktériumok a belekben, aminek érdemes utána járni.
2023. nov. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én akárhogy próbáltam, mindig hasmenést és gázosodást okozott egyszerre. Pedig rengeteg zöldséget eszek.


Úgyhogy én megváltam tőle.

2023. nov. 3. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!