Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 2019.be fagyasztóba betett...

2019.be fagyasztóba betett hurka még fogyasztható?

Figyelt kérdés
2022. nov. 22. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Azt már inkább ne.

A hurka belsőségből készült az talán veszélyesebb is.

2022. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
-18°-on semmit nem tartanak biztonsággal fogyaszthatónak 1 év után.
2022. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Persze, hogy megeheted.

Hogy lesz-e tőle valami bajod, az már más kérdés... :D

Ahogy minden gomba is ehető, max van olyan, ami az utolsó lehet :D

2022. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Hivatalosan nem.


Én bátor vagyok és megenném :-) De ez nem tanács.

2022. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem ajánlom.
2022. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

Ami egy évig jó mínusz 18 fokon, azt még egy kettőt is kibír.

Egyébként meg mi bajod lenne, ha büdös, nem eszed meg, ha nem büdös megeszed, és legfeljebb nem kell hashajtó.

2022. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent megeszek, úgy, mint a 4-es, de hároméves hurkát biztos nem. Nem terjed a fagyasztó szavatossága 3 évre, pláne nem hurkánál. De ennyi idő alatt az íze is megromlik.
2022. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Ha kiolvadás után jó a szaga, megsütném. Ha nem, akkor kuka.

S biztos, ami tuti, olyankor állnék neki - ha három évig ráért, egy-két nap, egy-két hét ide vagy oda már nem fog osztani és nem fog szorozni sem - szóval csakis olyankor állnék neki, amikor utána tudok küldeni egy féldeci pálinkát. Ha az nem fogja meg, amit meg kell fognia ( elég finoman fogalmaztam?), akkor semmi.

Viszont nem, azt nem kockáztatnám meg a helyedben - nem, akkor sem, ha egyedül vagy, sőt akkor pláne nem - hogy karácsonykor egyem meg. Ha ugyanis baj lenne, akkor karácsonykor - amikor csak az dolgozik, akinek nagyon-nagyon-nagyon megéri (anyagilag), meg akinek nagyon-nagyon-nagyon muszáj(mert kötelezik) - a kutya nem fog veled törődni.

2022. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
52%
Megpróbálhatod. Ha kiolvadt és nem büdös, akkor jó. De ha sütés után furcsa íze van, akkor ne edd meg.
2022. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Szia, konyhai higénia tükrében nem, nem biztonságos.


A nyers darált disznó hús hivatalosan 3-4 hónapig, míg a főtt-sült darált hús és húskészítmény 8 hóbapig fagyasztható ipari konyhán, ezek után már sanszos, hogy az a fajta hideg-égés megy rajta végbe amit sokáig fagyasztott élelmiszeren látsz.


A háztartásbeli frigók NEM fognak ipari teljesítményt nyújtani, nem olyan precízek mint a bolti és élelmiszer ipari nagyok.


Hacsak nincs ipari minőségű fagyasztód ami rendesen következetes hőfokot tart, nem lesz neked semmi 18°C alatt, sőt. Az átlag házi fűtő-fagyasztókban nincs olyan pontos hőmérő, és nem is írkálják az emberek a naplóba, hogy tényleg fagyaszt-e.


Szóval én tuti nem bíznék benne.

2022. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!