Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ettem már pulykamellet és...

Ettem már pulykamellet és pulykacombot sülve. A pulykamell ízlett, a pulykacomb nagyon nem. A pulykamáj milyen? Ha a comb nem jött be, akkor a mája sem ízlene vajon? Büdös?

Figyelt kérdés

2022. dec. 15. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt csak te magad tudod eldönteni, kóstolás útján...


Semmi köze a májnak a combhoz.

2022. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miután a pulykacomb se egy igazán karakteres ízvilágú húsféleség;


(mondjuk ha rangsorolni kéne egy 0-10-es skálán, egyes húsok jellegzetességét, ízét, karakterét "extrakt" tartalmát, ott egy pulykamell kb. 0,3 egy pulykacomb 2 lenne)


Így ha neked egy 0-10-es skálán a 2-es is büdös, akkor ablakon kidobott pénz pulykamájat venned. Mint ahogy sertés, bárány, és marha májat is.

2022. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csirkemájhoz hasonlítva ízre ugyanaz viszont állaga kicsit keményebb.Érdekes mert a pulykamell íze semleges de a combnak van zamata.
2022. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3: Igen-igen!


DE! egy csomóan pont azért esznek szinte kizárólag csirke-pulykamellet, mert annak nincs íze. :-DDDD

Hótt komoly! Nem egyszer hallottam kolléganőimtől... HOgy azért nem szeretik pl. a szűzpecsenyét, vagy marhafelsált, mert van saját íze... :-D

2022. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Isteni finom serpenyőben megsütve sóval borssal...
2022. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
a comb is finom
2022. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!