Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet valahol hasonló fagyit...

Lehet valahol hasonló fagyit kapni mint ami a mekiben van?

Figyelt kérdés
A mekiben, burger kingben, kfc-ben is nagyon hasonló tej szerű íze van a fagyiknak, de sehol sem láttam még olyat a boltokban. Feltételezem nem véletlenül, gondolom tejporból, vízből meg valami állagjavítóból áll ami elég egészségtelen, mégis baromi jó íze van szerintem. Valaki látott már ilyet valamilyen boltban?
2023. jan. 20. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

"sehol sem láttam még olyat a boltokban. Feltételezem nem véletlenül, gondolom tejporból, vízből meg valami állagjavítóból áll ami elég egészségtelen,"

Na ne aggódj, a boltok is tele vannak ugyanezzel. :)

2023. jan. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én is kerestem és nem találtam hasonlót sajnos. De lehet, hogy nem voltam elég alapos. Az olcsó, sajátmárkás dobozos jégkrémek hajaznak rá a legjobban szerintem.
2023. jan. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Az gépi fagyi, boltban nem kapsz olyat, csak alapanyagokat hozzá amit fagyigépben meg kell csinálnod. Vagy elmenni egy olyan fagyizóba ahol van gépi fagyi, de drágább lesz mint a meki.
2023. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Az nem valódi fagylalt, hanem gyártási melléktermék. Tulajdonképpen a legegészségesebb terméke a Mekinek, ha így nézzük. Hasonló ízt talán a Family Frostos szendvicsjégkrémen éreztem.
2023. jan. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Azt hiszem, ilyen fagyit vettem egyszer kíváncsiságból az Aldiban és rögtön az jutott eszembe róla, hogy ez olyan, mint a mekis fagyi. Pont ezért nekem túl édes és túl lágy volt;


[link]

2023. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ha látok ilyet kipróbálom!
2023. jan. 21. 20:47
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Mégsem ez volt az, hanem valószínűleg Gelatelli. Még nyáron vettem egyszer és azért, mert makadámdiós volt, de igazából az erős vaníliaíz dominált benne. Ilyet viszont most nem látok sehol, csak más ízesítésűt.

De ilyen kisebb, 500 ml-es doboz volt és ahhoz képest elég drága.


[link]

2023. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gépi fagyikat próbáld ki. Ahol tejporból, fagyi porból csinálják.
2023. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!