Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lejárt Raffaellot meg lehet...

Lejárt Raffaellot meg lehet még enni?

Figyelt kérdés

Kaptam egy nagy doboz Raffaellot, megbontatlan.

De valószínű nem mostanában lett vásárolva, ugyanis a lejárati dátum rajta 2022.05.07. :))


Lehet valami bajom ha ezt még elfogyasztom pár hónap múlva kb.?


2023. jan. 23. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha tíz év múlva fogyasztod el, akkor sem lesz bajod.
2023. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle semmi bajod, az állagán fogod csak érezni, hogy picit puhább.
2023. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rengeteg ilyet ettem gyerekként. Lejárt Raffaellot. Picit sűrűbb a belseje úgy rémlik. Nagyon rég volt......
2023. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Sosem eszem lejárt szavatosságú élelmiszert. Semmilyet! Megjártam már. Én vagyok az, aki a boltban minden vásárolt élelmiszernek megnézem a lejárati idejét. Itthon sorrendbe teszem a hűtőben, és ennek fényében fogyasztom el.
2023. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Ez már közel egy éve lejárt, miért nem etted meg akkor amikor kaptad? És miért akarsz még hónapokat várni vele? Egyébként ha most kaptad, akkor jó böszme volt aki adta, szerintem köszönd majd még neki legközelebb hogy neked adja a lejárt szemetet.
2023. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy az is előfordulhat, hogy most vette, csak hát... ja... ott a bolt felelőssége érdekes akkor...
2023. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 clauscco válasza:
Simán belefér, egy Raffaellónál odafigyelnek a minőségre, sz-tem még egy atomháboró után is megehetnéd ;-)
dec. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 clauscco válasza:
Ha tudnád... :-)
dec. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!