Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet kapni csontozott...

Hol lehet kapni csontozott csirkelábat Magyarországon?

Figyelt kérdés

Tippem nekem is van, de gondoltam teszek egy próbát, hátha valaki már konkrétumot is tud.


Pár válasz a potenciális kérdésekre:

1) Igen, van ilyen

2) Bizony hogy van mit enni rajta


Köszi előre is!



2023. febr. 2. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem találkoztam még ilyennel, de engem is érdekelne.
2023. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Ott ahol disznószárnyat.
2023. febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
:)))
2023. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha lecsontoznák csak egy kis bőr maradna utána ezért gondolom más országban sem lehet kapni.
2023. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
A csirkelabat a szaddal tudod kicsontozni, ha meg van főzve. Szóval nem akarsz csontozott csirkelabat venni, de ha mégis, hozd a nyers csirkelabat aztán a feléért meg az alapleert leszopogatom és kikopkodom neked a másik felét, miután megfott.
2023. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mint ahogy írtam, van ilyen. Vannak manuális csontozási technikák, illetve vannak csirkelábat csontozó célgépek is (Google barátomat már kifaggattam). Van Budapesten olyan kínai étterem, ahol csontozott csirkelábat kapni, ettem is néhány alkalommal.

Azért tettem fel a kérdést, mert első szintem nem vetném bele magam a kínai ellátólánc közepébe, ha esetleg itt is kapok a kérdésemre választ.

2023. febr. 2. 20:47
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Elhiteted hogy nem csontozva veszik a lábat a kínaiak sem. És maximum csirkecombot csontoznak, lábat nem.
2023. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Próbálom kihangsúlyozni hogy annyi olvasottságom van a témában hogy tudom hogy lehet kapni csontozott lábat és csontozó célgépeket is. Egyedül annyi a kérdésem hogy látott-e már valaki ilyet idehaza.

És vár talán sokan úgy viszonyulnak a témához mint székely bácsi a zsiráfhoz, itt egy példa a sok közül:


[link]

2023. febr. 2. 21:12
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Akkor hajrá, keresd meg hol...
2023. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
A kínainál biztos nem csontozott csirkelábat ettél,az kígyó lehetett.
2023. febr. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!