Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen terményeket lehet...

Milyen terményeket lehet háznál venni ott, ahol laksz?

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondolok, mint tojás, paprika, paradicsom, dinnye, amiket egyének árulnak otthon. Idős nénik, őstermelők.

Gondolom ez függ a lakóhelytől is, nálunk pl. tojást szoktak így venni vagy nyáron vannak dinnyeárusok. Nálatok miket?


2023. márc. 1. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tejtermékeket, tojást, zsírt, hurkát-kolbászt, paprikát-paradicsomot, hagymát, krumplit, epret a szezonjában és mindenféle savanyúságot, IGAZI savanyú káposztát és aki ilyesmit fogyaszt, annak pálinkát és bort.
2023. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyma, krumpli, kolbász, sajt, tej, paprika kb ezeket tudom, de annyira nem vagyok járatos így, hogy ki mit szokott eladni stb.. Csak azt írtam ami tuti, mert ezekből néha venni is szoktam.
2023. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Cseresznyét, barackot, szilvát, kukoricát, diót.
2023. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tojást termel egy nagyon kedves, idős házaspár, mindig tőlük vesszük, még ha drágább is.

Kettő hentes üzlet is van, ahol tudjuk, hogy jó körülmények között éltetik és vágják az állatokat. Bár én húst nem eszek.

Rengeteg zöldség megtalálható szezonálisan, úgyhogy azt gondolom jó környék termesztési, termelési szempontból

2023. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
(A hústermékeket nyilván nem háznál vehetőek, először rosszul értelmeztem a kérdést :))
2023. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Felénk igazából szinte mindent. Tejet és egyszerűbb tejtermékeket ,sajtot, frissen vágott szárnyast,zöldségeket-gyümölcsöket,mézet,lekvárokat,füstöltárut,szezonjában tőkehúst is,savanyított dolgokat stb stb stb
2023. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!