Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen felvágottakat vesztek?

Milyen felvágottakat vesztek?

Figyelt kérdés
Ti melyik felvágottmárkát kedvelitek a legjobban? Olyan nagy a piac útvesztője, hogy a minőséget már nehéz megtalálni. Én a Penny sajátmárkás Karát csodálatosan finom és minőségi termékeit választom, amikor hazaviszem mindig örül a család! Ráadásul a Penny üzleteiben mindig számíthatunk akciókra is. Te miért hagynád ki?

#választékosabb
2023. márc. 4. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elég gyengére sikerült reklám😅 ettől függetlenűl jok a pennys termékek de nincs a közelembe.
2023. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A penny a leghitványabb minőséget képviseli de legalább olcsón annyiért amennyit ér.

A lidl felvágottjai a legjobbak és a Sparé

2023. márc. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sparos párizsit leginkább.
2023. márc. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%
Lidlis karajokat veszek meg tartalékba egész hétre, vagy a sparban is szokott lenni mindig valamilyen akciós karaj a kiszolgálópultban, azt akkor veszek, ha tudom, hogy hétvégén megesszük. De a fokhagymás és az olasz felvágottat is szeretem.
2023. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Házilag készítek sonkakészítőben, csak épp nem az igazi, főleg mert töredezik, nem áll össze rendesen. Tud valaki olyan fb csoportot ahol felvágottkészítés a téma?
2023. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%

Utálom, mert büdösek a tartósítóktól, ízfokozóktól.

A Pick télit viszont imádom.

2023. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Parasztkolbász.
márc. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!