Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kapható megint a Pilóta keksz?

Kapható megint a Pilóta keksz?

Figyelt kérdés

Fél éve nem voltam Mo-n, a napokban jövök és érdekel, hogy van-e megint a boltokban. :)


Sosem volt példa ilyenre, hogy nincs hónapokig.



2023. ápr. 12. 16:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehol.
2023. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Engem is érdekel hogy mégis mi lehet az igazi ok a Pilóta Keksz gyártásának leállítása körül? A gyártó igazán kiadhatna egy őszinte sajtóközleményt, mert ez így több mint fél év után botrány.

Nincs alapanyag hiány, ez biztos, mert minden más, hasonló összetevőjű termék ott van a polcokon.

Sokak nevében írom, hogy szerettem azt a vacak kekszet, tudom, hogy egészségtelen, de kérem vissza, kérjük vissza a Pilóta Kekszet!

2023. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az újra kaphatónak nem jó az íze. Nem ízlik.
2023. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

És eszméletlenül drága lett. Nekem az az emlékem, igaz ez 2019-es, hogy 249 Ft. Most 899 Ft. Miért ez a brutálisan elszállt áremelés? Oké, hogy infláció van épp és kb minden megkétszereződött, de ez több mint háromszoros, majdnem négyszeres ár. Annyira nem jó.

Ha van valaki, aki hozzáfér kimutatásokhoz, és megteheti, az érdekességképp megoszthatja velünk, hogy mennyi Pilóta keksz fogyott a "nagy eltűnés" előtt és mennyien azóta, hogy sokkal drágábban visszakerült a polcokra. Szerintem látványosan bezuhanhatott a népszerűsége.

2023. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!