Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 100% pure whey fehérjeport...

100% pure whey fehérjeport nagy bödönben egy évig tároltam szekrény tetején ahol jelentős hő érhette nyáron (35 fok körüli) lejárati dátum 2025, fogyasztható így? ízében nem érzek különöset de mivel most nyitottam ki nincs összehasonlítási alapom.

Figyelt kérdés
2023. máj. 19. 14:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ez miert lett a testepites kategoriabol kirakva? Cringe ez az oldal mar eskuszom.... 🤣🤣
2023. máj. 19. 17:31
 12/12 anonim ***** válasza:
amúgy nagyobb gáz ezeknek a szavaknak a használata,de egyet kell értsek veled,össze vissza pakolgatnak minden kérdést nem tudom mi alapján biztos náluk ez a logika,de nekem is néha kiírom egy helyre ahol normál választ kapnék és átteszik oda ahol a kutya nem válaszol.Aztán nemsokára törlik ezt a kommentemet.Vagy csak azért is itt hagyják
2023. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!