Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rossz fehérjét vettem?

Rossz fehérjét vettem?

Figyelt kérdés
Vettem a napokban fehérjét a Myproteintől.Van egy ismerősöm akivel dumáltunk és végül oda jutottunk,hogy azt mondta,hogy nem is jó fehérjét vettem vagy egyáltalán nem is fehérjét.Azt mondta hogy a fehérje az bele kell büdösödjön a shakerbe rövid időn belül.Gondolom innen mindenki tudja,hogy az milyen kegyetlen szagot áraszt.Na,hát ez nem annyira büdös,mit mondtok igaza lehet?

2019. máj. 31. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi van a címkén?
2019. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen ebből tényleg meg lehet állapítani, h rossz fehérjét vettél
2019. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a termék neve?
2019. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én Nemtudom. BioTech és Scitec irgalmatlan budos ha nem mosom el időben (pár óra alatt extra budos lesz) egyszer reggelig hagytam úgy.. Hát azt hittem oda rókázok.😅 De h ez azt jelenti jó a fehérje vagy sem azt Nemtudom.
2019. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
[link] itt a linkje,nézzétek meg :)
2019. máj. 31. 22:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az kell legyen benne amit az összetevőkben írnak. Nincs ilyen, hogy ha nem büdösödik be eléggé, akkor nem jó a fehérje.
2019. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A jo isten vett volna el engem amikor ezt szombaton 5orakor elolvastam.....
2019. jún. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
xD akkor bűdösödik bele ha benne hagyod a maradékot. Ha megiszod majd kimosod rendesen akkor nem lesz szaga. Ha meg benne hagyod 1napig akkor hiába mosod megmarad a szaga. Nem vettél rosszat. Viszonylag jó minőségűt és drágát vettél.
2019. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!