Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan tarthatom el legtovább...

Hogyan tarthatom el legtovább a citromlevet?

Figyelt kérdés
Ha veszek egy liter 100%-os flakonos citromlevet, de nem fogy el két héten belül, arra gondoltam, hogy áttöltök belőle egy 2 decis üvegbe (nem műanyag flakonba) amit a hűtőbe teszek, a maradékot pedig lefagyasztom. Igen ám, de nem szeretnék sok üveget tárolni, csak ezt a kettőt. Ha minden utántöltésnél kiolvasztom, megromolhat?

2023. jún. 8. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sima hűtőben is hetekig jó a citromlé, ne fáradozz a fagyasztással.
2023. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nálad pontosan melyik?

Nálam megkeseredett, a palackon hűtőben két hetes eltarthatóság szerepelt, ezt hozta is.

2023. jún. 8. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
40%-os Solevita márkájú termék. Szintén 2-3 hét eltarthatóságot írnak felbontás után. A végére kicsit sötétebb lett a színe, de az íze nem változott meg.
2023. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1 evig is jo az en a rauchnak a 100%osat szoktam venni de csak a hutoajtoba van… a vegen mar eleg zavaros de izre ji
2023. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is Rauch 100%-ost, de vagy velem nem stimmelt valami, vagy a citromlével..
2023. jún. 8. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!