Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kb 250g spagetti tészta...

Kb 250g spagetti tészta (főzés előtt) sok egy személy számára?

Figyelt kérdés
500g Barilla Spagetti tésztának a felét főztem és ettem meg egy alkalommal egy üveg Barillás szósszal, aznap nem ettem semmit és nagyon éhes lettem, simán lement, így mennyire sok?

2023. jún. 28. 14:27
1 2
 11/15 anonim válasza:
43%
Kb 3-4 személyre elég adag
2023. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Tekintve, hogy hivatalosan egy adag az 80 gramm száraz spagetti, így igen, elég sok. Néha-néha viszont belefér. Én 100 grammot szoktam főzni magamnak és az bőven elég.
2023. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%

2 személynyi adag. Mi mindig fél csomag tésztát főzünk. Ha valami laktató pl. húsos szósszal van, akkor még sok is kettőnkre, ha vmi egyszerűbb paradicsomos vagy oglio e ailo akkor toljuk be mindet, férjem kicsit nagyobb adagot, én kicsit kisebbet.


De ha egész nap nem ettél semmit, főleg ha nagyobb darab is vagy, akkor nem olyan nagy csoda, vagy extrém.

2023. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Ti még sosem zabáltatok be egyszerre egy egész pizzát, vsgy egy doboz jégkrémet?


Mire fel ez a mártírkodás, hogy uramissssten, fél csomag tészta?

2023. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%
Senki nem mártírkodik, csak megállapítottuk, hogy ez normális esetben kb. 2 adag tészta. :)
2023. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!