Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nem férnek be a fagyasztóba a...

Nem férnek be a fagyasztóba a gyümölcsök, amiket vettem fagyasztva, ha hűtőbe teszem és ott tárolom lesz bajuk?

Figyelt kérdés
Ha kiolvadnak és a hűtőben vannak tárolva lesz bajuk? Megenni nem tudom egyszerre. Mi? Mondjad meg.

2023. júl. 8. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha kiolvadnak el kell fogyasztani viszonylag rövid időn belül. Rajta van a dobozon, hogy kiolvasztás után max. hány napig lehet hűtőben tárolni, általában néhány napig. Visszafagyasztani nem szabad ha már felolvadt. Megmondtam. :)
2023. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Mondjad meg??

Ez meg mi volt?

Ezzel az egész kérdésedet lenulláztad.

Éppen olvastam, pont válaszolni akartam, mikor elolvastam ezt az utolsó mondatodat is, hát menj te a fenébe!!

2023. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Kettesnek mibaja😂
2023. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Kb egy hétig jó ha kiolvad hűtőben de ha vissza fagyasztod egy tömb lesz.
2023. júl. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Megmondom : Ki fog olvadni .

Amúgy meg minek veszel annyit, ha tudod hogy nem fér be a fagyasztóba te ostoba ... Megmondtam

2023. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

max egy napig átrold hűtőben

csinálj belőle sütit vagy lekvárt

2023. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!