Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miből tudok otthon olcsó...

Miből tudok otthon olcsó jégkrémet csinálni?

Figyelt kérdés

Miből tudok otthon olcsó jégkrémet csinálni?


Az alapanyagot beletenném egy műanyag pohárba, bele egy pálcikát és lefagyasztom.


Kicsit sokallom a 400 forintos fagyit meg az 1000 forintos jégkrémet.


2023. júl. 29. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Vannak olcsó jégkrémek, pl az Aldiban 2.5 l-es, kilója kb 500 Ft, szerintem olcsóbbat nem tudsz csinálni
2023. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Én próbálkoztam, de élvezeti értékre gyenge lett miden, tele volt jégkristályokkal. (szörp, turmix, gyümölcslé, gyümölcspép)
2023. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Vcsapvízből.
2023. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én gyümölcsjoghurtot szoktam lefagyasztani (Spar barackos vagy málnás krémjoghurt, biztos mással is jó). Igen, lesznek benne jégkristályok, de szerintem finom. Az aldisat árban nem veri mondjuk.
2023. júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

4


A natúr joghurt olcsóbb és jobb is szerintem.Aztán azt azzal ízesíti az ember amivel akarja.Mondjuk méz,fahéj,facsart citromlé.Aztán fagyasztás után készen van a citromos jeges nyalat.

2023. júl. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Ízesített joghurt lefagyasztva. Sorbet- fagyasztott gyümölcsöt ossze turmixolsz. Ebbe tehetsz akármilyen ízelítőt. Csinálsz limonádét, vagy szörpöt és azt fagyasztod le.
2023. júl. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!